Gwiazdy

Joanna Opozda eksponuje długie nogi. Fanki zwróciły uwagę na syna Vincenta

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Joanna Opozda

Joanna Opozda zabrała syna Vincenta na egzotyczne wakacje. Aktorka spełnia się od jakiegoś czasu w roli influencerki, toteż na jej instagramowym profilu nie mogło zabraknąć relacji z podróży. Jedno ze zdjęć zwróciło szczególną uwagę fanów i to nie ze względu na sylwetkę Joanny Opozdy.

Joanna Opozda jest aktywną zawodowo aktorką, mamą na pełen etat i influencerką. Po porodzie dosyć szybko wróciła do pracy, a już na pewno - do fantastycznej sylwetki. Joanna Opozda stara się łączyć macierzyństwo z pracą, czego efekty pokazuje na swoim instagramowym profilu.

Joanna Opozda zabrała syna na zagraniczne wakacje

Joanna Opozda jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Odkąd urodziła syna Vincenta, stara się być w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Aktorka dzieli się z internautami swoją codziennością oraz karierą, udowadniając, że w roli samodzielnej matki radzi sobie całkiem sprawnie. Joanna Opozda szybko wróciła do sylwetki sprzed ciąży i brylowała na ściankach. Niedawno gwiazda zabrała syna na egzotyczne wakacje, które zdecydowanie należą się całej rodzinie. Aktorka relacjonuje wypoczynek za pośrednictwem instagramowego profilu. Dotychczas fani mogli zobaczyć, jak ubrana w bikini przytula Vincenta.

Niedługo później opublikowała zdjęcie z plaży. Aktorka wyeksponowała długie nogi, jednak nie one przykuły uwagę internautów. Matki, których wśród obserwatorów Joanny Opozdy jest całkiem sporo, rozpoczęły akcję uświadamiania, jakim to fatalnym wyborem było zaprezentowane na zdjęciu nosidełko. Internautki rozpisały się na temat wpływu tegoż wynalazku nie tylko na Vincenta, ale również na gwiazdę.

"Pani Asiu, jak panią uwielbiam i zawsze trzymam kciuki, tak dziś delikatnie zwrócę uwagę, że nosiło, (a szczerze mówiąc wisiadło), w którym jest pani synek, pomimo certyfikatów i zapewnień producenta, zdrowe dla maluszka nie jest. I dla pani również",

"Jak patrzę na Vincenta, to od razu robi mi się niewygodnie. Ja bym w takiej pozycji długo nie wytrzymała, ale ja mogę coś powiedzieć albo pozycję zmienić. Vini nie może" - rozpisywały się internautki.

Inne kobiety ruszyły na pomoc Joannie Opoździe i okazały jej wsparcie, śmiejąc się z pozostałych. Kto w tym konflikcie ma rację?

Joanna Opozda o walce z hejtem
Joanna Opozda o walce z hejtem Joanna Opozda opowiedziała o tym, w jaki sposób walczy z hejtem. Przyznała, że problem hejtu dotyczy bardzo wielu jej znajomych, szczególnie ze świata showbiznesu. Źródło: Co za Tydzień

Joanna Opozda i Antoni Królikowski spierają się o syna

Choć związek Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego już dawno przeszedł do historii, konflikt pomiędzy byłymi zakochanymi wciąż trwa. Jakiś czas temu aktor udzielił wywiadu, w którym zarzucił byłej partnerce wykorzystywanie wizerunku syna w celach zarobkowych. To nie spodobało się Antoniemu Królikowskiemu, ponieważ rodzice mieli razem podejmować decyzje dotyczące Vincenta. Joanna Opozda odpowiedziała na słowa aktora, twierdząc, że są "absurdalne".

"Nigdy nie pokazuję wizerunku syna, ale prawdą jest, że ojciec dziecka nie partycypuje w kosztach. Antek nie płaci alimentów od kilku miesięcy, wyczyścił wszystkie konta bankowe, żeby uciec przed komornikiem. Na tę chwilę jestem jedyną osobą, która utrzymuje synka, cała opieka również spoczywa na mnie" - tłumaczyła w rozmowie z serwisem Pudelek.

Antoni Królikowski chciałby walczyć o syna, o czym więcej przeczytacie poniżej:

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości