Antoni Królikowski szczerze o nowej dziewczynie. "Trwa przy mnie, a nie miała lekko"

Antek Królikowski choruje na stwardnienie rozsiane
Antek Królikowski choruje na stwardnienie rozsiane
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Antoni Królikowski zdecydował się na szczery wywiad, w którym opowiedział o życiu z nową ukochaną u boku. Aktor podkreśla, że Izabela jest dla niego wsparciem. "Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej" - powiedział.

Antoni Królikowski rozstał się z żoną, Joanną Opozdą, jeszcze przed narodzinami ich syna Vincenta. Już wtedy plotkowano, że aktor stracił głowę dla prawniczki Izabeli, która nie należy do świata show-biznesu. Te informacje szybko się potwierdziły. Najpierw sieć obiegły zdjęcia paparazzi, potem internauci mogli podejrzeć relacje na profilu Antka Królikowskiego na Instagramie, na których pojawiała się jego nowa dziewczyna. Teraz aktor udzielił wywiadu magazynowi "Party", w którym opowiedział o nowym związku.

Joanna Opozda bardzo źle przechodzi ciążę
Joanna Opozda opowiedziała, jak czuje się w ciąży. Na kiedy zaplanowany jest poród?
Źródło: Co za Tydzień

Antoni Królikowski o nowym związku

Antoni Królikowski w wywiadzie zdobył się na kilka szczerych słów. Aktor opowiada o nowym związku i deklaruje, że jego ukochana Izabela sprawia, że jest wdzięczny za każdy dzień. To właśnie ta kobieta miała spowodować, że największe problemy w jego życiu przestały mieć znaczenie.

"Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej. (...) Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Dosłownie wszystkim. Przetrwaliśmy najgorsze i wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej" - powiedział aktor w wywiadzie dla serwisu party.pl.

Antoni Królikowski o nowej partnerce - Izabeli

Aktor w rozmowie z serwisem odwołał się także do doniesień o tym, jak zapoczątkował się jego związek z tajemniczą Izabelą. Wyjaśnił, że w jego przypadku można mówić tu o mediach społecznościowych jako "chorobie miłości".

"Według azjatyckich wierzeń SM to "choroba miłości". Teraz myślę, że coś w tym może być. Moje życie miłosne było... cóż... szalone? Jednak jestem wdzięczny za każdą relację, bo doprowadziła mnie do tego, gdzie dziś jestem. Wiem, kim jestem, dokąd zmierzam, i cieszę się, że mam obok siebie odpowiednią osobę" - powiedział Antek Królikowski.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości