Ola Żuraw z "TM" pokazała wideo z wesela. Chwilę przed ceremonią przeżyła duży stres

Aleksandra Żuraw o swoich biznesach.  Co z jej markami?
Aleksandra Żuraw o swoich biznesach. Co z jej markami?
Źródło: Instagram @aleksandrazuraw
Aleksandra Żuraw to jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek minionych edycji "Top Model". Niedawno internauci towarzyszyli jej w przygotowaniach do wesela, które z pewnością zapisze się na kartach najgłośniejszych ślubów polskich gwiazd. Za pośrednictwem Instagrama opublikowała wideo podsumowujące tę wyjątkową noc.

Aleksandra Żuraw w krótkiej zapowiedzi filmu ze swojego ślubu pokazała najważniejsze momenty uroczystości. Internauci zwrócili uwagę na wyjątkową kreację i gości, wśród których nie zabrakło najbardziej znanych nazwisk polskiego show-biznesu. 

Aleksandra Żuraw pokazała film z wesela

Aleksandra Żuraw po kilku miesiącach znajomości z tajemniczym Kasprem pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama pięknym pierścionkiem zaręczynowym. Para 2 września stanęła na ślubnym kobiercu, przyrzekając sobie miłość aż po grób. Podczas uroczystej chwili towarzyszyli im zebrani goście, rodzina, przyjaciele i … widzowie przed monitorami. Całe wydarzenie było bowiem transmitowane na żywo. 

Para w swoich relacjach na Instagramie przyznała, że ksiądz, który miał udzielić im ślubu, w ostatnim momencie powiedział, że nie może zjawić się w kościele. Na szczęście udało znaleźć się innego kapłana, który podjął się związania dwójki zakochanych świętym węzłem małżeńskim. 

W krótkim wideo, które opublikowała Aleksandra Żuraw na Instagramie, nie zabrakło uchwyconych chwil wzruszenia, składania przysięgi i dobrej zabawy. Wszystko zwieńczyła gotycka estetyka, która dodała nagraniu powagi i wyrazistości. 

gessler (1)
Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele
Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem. Opowiedziała o romantycznym geście ukochanego, pokazała swój pierścionek i powiedziała o weselu. W jakim stylu chce urządzić przyjęcie ślubne?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ślub Aleksandry Żuraw

Podczas uroczystości ślubnych wśród gości nie zabrakło znanych i lubianych osobistości z polskiego show-biznesu. Na filmie opublikowanym przez influencerkę pojawiła się zwyciężczyni "Top Model" - Osi Ugonoh, czy Harry Jefferson - jeden z najbardziej znanych wizażystów gwiazd. 

Dla internautów i obserwatorów Aleksandry Żuraw dzień jej ślubu był niezwykle emocjonujący. Najwięcej komentarzy wywołała prezentacja wybranej sukni. Modelka zdecydowała się na kreację o prostym kroju, w kolorze bieli. Krótkie rękawy opadające na ramiona i długi welon idealnie skomponowały się bowiem z odkrytymi ramionami i sporym dekoltem. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @aleksandrazuraw

podziel się:

Pozostałe wiadomości