Antoni Królikowski skarży się na zbyt wysokie alimenty. Joanna Opozda odpowiedziała

Joanna Opozda i Antonii Królikowski mają razem syna
Joanna Opozda i Antonii Królikowski mają razem syna
Źródło: MWMEDIA
Antoni Królikowski w ostatnim wywiadzie żalił się, że alimenty, które płaci na swojego syna Vincenta, jego zdaniem są zbyt wysokie. Aktor wyznał, że musiał podjąć decyzję o sprzedaży domu, by uregulować wszystkie zaległe płatności. Do sprawy odniosła się już Joanna Opozda, która odpowiedziała byłemu partnerowi bardzo wymownym zdjęciem.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski kiedyś stanowili zgraną parę, jednak informacja o ich szybkim ślubie bardzo zadziwiła fanów aktorki. Niedługo później okazało się, że gwiazda spodziewa się dziecka. Joanna Opozda bardzo źle znosiła ciąże, a sytuacji nie poprawiała jej skomplikowana sytuacja z ojcem. Konflikt artystki z Dariuszem Opozdą śledziła wówczas cała Polska. Antoni Królikowski początkowo wspierał żonę, jednak na koniec i on przysporzył jej dodatkowego cierpienia. Tuż przed narodzinami Vincenta para rozstała się, a Antoni Królikowski związał się z sąsiadką Joanny Opozdy, prawniczką Izabelą.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Opozda o przyszłości syna. Czy chciałaby, by poszedł jej śladami? "Wolałabym, żeby obrał inną ścieżkę"
Joanna Opozda w rozmowie z Dagmarą Olszewską przyznaje, że nie chciałaby, aby jej syn poszedł jej śladami. Aktorka podkreśla jednocześnie, że Vincent jest oddzielnym bytem, toteż nie zamierza w przyszłości ingerować w jego wybory.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Opozda odpowiedziała Antoniemu Królikowskiemu

Niedawno Joanna Opozda z okazji Dnia Ojca pokusiła się o komentarz dotyczący jej rodzinnej sytuacji. Aktorka wyznała, że Antonii Królikowski nie widział syna od kilku miesięcy. Aktor kilka dni później odpowiedział na słowa byłej partnerki i udzielił wywiadu "Super Expressowi". W rozmowie z tabloidem przyznał, że żałuje, że widuje małego Vincenta jedynie na Instagramie. Dodał także, że każde spotkanie z chłopcem, które miał okazję do tej pory odbyć, przebiegało w złej atmosferze.

Antoni Królikowski odniósł się także do kwestii alimentów i przyznał, że kwota, którą łoży na dziecko, jest zbyt wysoka. Wyznał, że obecnie jest w trakcie sprzedaży domu, by móc uregulować wszystkie płatności, które jest winne prawie byłej żonie (rozwód jest wciąż w toku). Przyznał, że musi przelać "łącznie kwotę około 100 tysięcy złotych od razu na rachunek Asi".

Joanna Opozda odniosła się do słów ojca swojego dziecka w swoim stylu. Aktorka opublikowała wymowne zdjęcie, na którym widzimy okładkę książki Fiodora Dostojewskiego "Idiota".

Joanna Opozda odpowiedziała Antoniemu Królikowskiemu
Joanna Opozda odpowiedziała Antoniemu Królikowskiemu
Źródło: Screen IG

Joanna Opozda o samotnym wychowywaniu syna

Joanna Opozda często podkreśla, że syna wychowuje sama, a jego ojciec bardzo rzadko widuje się z dzieckiem. Aktorka już jakiś czas temu zapewniała w sieci, że Antoni Królikowski nie płaci jej zasądzonych na Vincenta alimentów i odwołuje lub spóźnia się na umówione z nią wcześniej terminy odwiedzin u syna. Gwiazda nie ukrywa, że jest jej bardzo ciężko, ale także praktycznie za każdym razem podkreśla, że dziecko daje jej wiele radości i stara się czerpać z macierzyństwa same pozytywne rzeczy.

"Szczerze — jestem zmęczona, bo nie śpię. Mały ostatnio ma taki czas, że budzi się znowu co trzy godziny, już było lepiej i mam wrażenie, że wróciliśmy do początku" - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z Jastrząb Postem.

Gwiazda od kilku miesięcy stara się wrócić do aktywności zawodowej. Pojawia się na popularnych "ściankach", jest zapraszana także na plany zdjęciowe i filmowe. Joanna Opozda przyznała, że macierzyństwo nauczyło ją tego, jak być dobrze zorganizowaną, jednak nie ukrywa, że w codziennym życiu bardzo pomaga jej rodzina. Aktorka wiele zawdzięcza szczególnie swojej mamie, która jest dla niej prawdziwym wsparciem.

"Gdyby nie moja mama, miałabym zdecydowanie ciężej. Dzięki mojej mamie mogę wrócić do obowiązków zawodowych. (...) To nie jest łatwe. Jest do pogodzenia, ale wtedy musimy być na pełnych obrotach. Ja mam tak, że jestem teraz rannym ptaszkiem – mam wszystko ułożone, od rana do nocy, wszystko mam pozapisywane"- wyjaśniała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości