Ashton Kutcher odkrył ciało zamordowanej dziewczyny. Sprawcą był "Rozpruwacz z Hollywood"

Ashton Kutcher
Ashton Kutcher odkrył zamordowaną dziewczynę. Mrożące krew w żyłach fakty z życia aktora
Źródło: Getty Images
Niewiele osób wie, że Ashton Kutcher, gdy rozpoczynał swoją hollywoodzką karierę, jako początkujący jeszcze aktor przeżył w życiu ogromną tragedię. Jego dziewczyna Ashley Ellerin padła ofiarą zabójstwa. Morderca ugodził ją nożem aż 47 razy, a z tego aż 12 uznano za śmiertelne.

Ashton Kutcher to amerykański aktor, producent i były model o irlandzkim, czeskim i niemieckim pochodzeniu. Przed osiągnięciem sławy w Hollywood, występował na wybiegach oraz uczestniczył w kampaniach reklamowych takich marek jak Versace czy Calvin Klein. Od dłuższego czasu jego życiową partnerką jest aktorka Mila Kunis.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

KRUPA_CZT_PROBLEMY
Joanna Krupa szczerze o problemach w życiu. Chodzi na terapię

Ashton Kutcher i jego pierwsza miłość Ashley Ellerin poznali się dzięki wspólnym znajomym w 2000 r. Aktor rozpoczynał wtedy karierę aktorską i był znany głównie z produkcji "Stary, gdzie moja bryka?". Tymczasem wybranka przyszłego gwiazdora studiowała na jednym z prestiżowych uniwersytetów w Los Angeles. Oboje szybko się w sobie zakochali i postanowili być razem.

21 lutego 2001 r., już po wręczeniu nagród Grammy, Ashton Kutcher i Ashley Ellerin mieli wspólnie udać się na imprezę związaną ze wspomnianą uroczystością. Ukochana aktora jednak nigdy nie wyszła już z domu, ponieważ podczas przygotowań do eventu została brutalnie zamordowana. Sprawcą był "Rozpruwacz z Hollywood". Na jej dłoniach i prawym przedramieniu znaleziono ślady ran obronnych.

Ashton Kutcher spóźnił się na umówioną randkę. Gdy zapukał do drzwi, nikt mu nie otwierał. Zdziwił się jednak gdy przez okno zauważył coś, co przypominało mu rozlane na podłodze wino. Przyszły gwiazdor kina nawet nie przypuszczał, że to, co wydawało mu się winem, okazało się krwią brutalnie zamordowanej dziewczyny.

Wspomnianego wieczoru Ashton Kutcher po kilku nieudanych próbach kontaktu zaprzestał swoich prób skontaktowania się z partnerką, błędnie myśląc, że ta zdenerwowała się na jego spóźnienie i poszła na imprezę bez niego.

Ciało Ashley Ellerin znalazła dopiero następnego dnia rano współlokatorka. Niemal natychmiast rozpoczęło się policyjne dochodzenie, które ostatecznie wykazało, że miłość życia Ashtona Kutchera została zamordowana przez 24-letniego Michaela Gargiulo. Mężczyzna niedługo potem zyskał miano "Rozpruwacza z Hollywood".

Aktor całą sprawę dosyć mocno przypłacił swoim zdrowiem psychicznym i jak sam mówi, do dzisiaj ma traumę.

Ashton Kutcher uczestniczył w długim procesie sądowym, który odcisnął na nim dodatkowe piętno. Blisko dwie dekady później, bo w 2019 r. morderca został skazany na karę śmierci. Adwokaci mężczyzny odwołali się do Sądu Apelacyjnego. W 2021 roku sprawa powróciła na sądową wokandę.

Mila Kunis i Ashton Kutcher - historia miłości

Mila Kunis i Ashton Kutcher poznali się na planie serialu "Różowe lata 70.", ale zakochali się w sobie dopiero po latach. Przed tym związkiem aktorka była w relacji z Macaulayem Culkinem, znanym z tytułowej roli w znanej produkcji "Kevin sam w domu". Ashton Kutcher z kolei, był żonaty z Demi Moore, od której rozwiedziony w 2011 roku z powodu licznych zdrad aktora.

Przyszli zakochani spotkali się ponownie na gali Złotych Globów, gdzie spędzili cały wieczór na rozmowie, która przerodziła się w uczucie. Chociaż od tego momentu byli nierozłączni, to na początku nie chcieli się od razu określać jako para.

W 2014 roku paparazzi zauważyli na palcu Milii Kunis pierścionek zaręczynowy, którego wartość szybko oszacowali na ponad 260 tys. dolarów. Niedługo później aktorzy potwierdzili zaręczyny. Para 1 października 2014 r. doczekała się córki Wyatt Isabelle, a rok później wzięli ślub. W listopadzie 2016 r. urodził się ich syn Dimitri.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości