Ashton Kutcher w poruszającym wyznaniu. Powiedział o stracie dziecka

Ashton Kutcher pierwszy raz o stracie dziecka z Demi Moore
Ashton Kutcher pierwszy raz o stracie dziecka z Demi Moore
Źródło: Gamma-Rapho
Ashton Kutcher po raz pierwszy w najnowszym wywiadzie zdecydował się poruszyć temat utraconego dziecka, którego spodziewał się z aktorką Demi Moore. To właśnie ona powiedziała o tym po raz pierwszy w swojej książce, a teraz do jej słów odniósł się jej były partner.

Ashton Kutcher jest znanym amerykańskim aktorem. Duży rozgłos przyniósł mu związek z o 16 lat starszą aktorką Demi Moore. Ich związek wzbudził duże zainteresowanie mediów, które śledziły każdy ich krok. We wrześniu 2005 r. aktorzy pobrali się.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

40KONTRA20_AMIRA_ROZSTANIE
Amira z "40 kontra 20" o związku z Tomem. Dlaczego się rozstali?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ashton Kutcher i Demi Moore - historia związku

Ich sielanka nie trwała długo, bowiem w 2011 r. na jaw wyszedł romans aktora z  modelką Sarą Leal, do którego miało dojść w czasie trwania małżeństwa Kutchera z Moore. To właśnie było powodem rozpadu ich związku.

Jeszcze w tym samym roku Demi Moore ogłosiła separację, jednak w 2012 r. para ostatecznie rozstała się. Od kwietnia tego samego roku aktor spotykał się z Milą Kunis, z którą jest do dziś. Zakochani poznali się jeszcze w latach 80., jednak uczcie przyszło do nich dopiero po rozwodzie Ashtona Kutchera z Demi Moore.

Mila Kunis i Ashton Kutcher pobrali się w 2015 r. i wspólnie wychowują dwoje dzieci, dziewięcioletnią córkę Wyatt oraz siedmioletniego syna Dimitriego.

Ashton Kutcher pierwszy raz o stracie dziecka

Trzy lata temu na rynku miała premierę autobiografia Demi Moore "Inside Out", w której aktorka wyjawiła, że spodziewała się dziecka z Ashtonem Kutcherem. Niestety, w 6. miesiącu ciąży poroniła. Dziewczynka miała mieć na imię Chaplin Ray.

Ashton Kutcher długo nie chciał zabierać głosu w tej sprawie, aż do ostatniego wywiadu, którego udzielił dla magazynu "Esquire". 44-latek nie ukrywał, że strata dziecka odcisnęła piętno na jego małżeństwie z Demi Moore.

"Utrata dziecka, na które byłeś przygotowany i tak bardzo o nim marzyłeś, jest naprawdę bardzo bolesna. Każdy radzi sobie z tym na różne sposoby" - powiedział.

Demi Moore wcześniej była żoną Bruce'a Willisa, z którym doczekała się trzech córek: Rumer, Tallulah Belle i Scout. Ashton Kutcher powiedział, jakie mieli relacje.

"Nie ożeniłbym się z kobietą posiadającą trójkę dzieci, gdybym ich nie kochał. Perspektywa posiadania kolejnego potomka była niesamowita. Z jakiegokolwiek powodu musiałem to przeżyć" - powiedział.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Gamma-Rapho

podziel się:

Pozostałe wiadomości