Gwiazdy

Babcia Aleksandra Barona jest znaną aktorką. Teraz zamieszkała w domu opieki w Skolimowie

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Babcia Barona jest znaną aktorką

Aleksander Milwiw-Baron jest znanym muzykiem. Jak się okazało, nie tylko on w swojej rodzinie może pochwalić się sławą. Jego babcia Marlena Milwiw jest cenioną aktorką, przez lata związaną z Teatrem Współczesnym we Wrocławiu. Teraz jak donoszą media, 91-latka trafiła do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Aleksander Milwiw-Baron już od wielu lat działa na polskim rynku muzycznym. Znany z grupy Afromental gitarzysta niezwykle ceni sobie życie prywatne i rzadko mówi o nim w sieci. Wiadomo jednak, że nie jest jedyną osobą w rodzinie, która ma zdolności artystyczne.

Babcia Barona jest znaną aktorką

Jego brat Adam gra w zespole jazzowym Pink Freud, a ojciec Piotr Baron jest uznanym saksofonistą. To jednak nie koniec. Babcia muzyka Marlena Milwiw jest natomiast aktorką teatralną i filmową. Widzowie mogą ją kojarzyć z wielu seriali, a także z komedii "Och, Karol". Ponadto przez wiele lat związana była z Teatrem Współczesnym we Wrocławiu.

Teraz jak donosi serwis se.pl, 91-latka zamieszkała w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

"Pani Marlena ostatnio zamieszkała w naszym domu. To bardzo miła kobieta, która grała w wielu serialach oraz teatrach" - powiedziała serwisowi jedna z mieszkanek.

Zobacz wideo:

Joanna Przetakiewicz szczerze o tym, czy chciałaby zostać babcią. Stanowcza odpowiedź
Joanna Przetakiewicz szczerze o tym, czy chciałaby zostać babcią. Stanowcza odpowiedź Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marlena Milwiw zamieszkała w domu opieki w Skolimowie

Kolejna osoba powiedziała, że wnuk często odwiedza babcię.

"Pan Baron często odwiedza swoją babcię. To lubiany muzyk" - czytamy.

Kilka lat temu w rozmowie z "Galą" Aleksander Milwiw-Baron opowiedział o swojej babci.

"Moja babcia pochodzi ze Lwowa, jest aktorką i ostatnim potomkiem rodziny Milwiw. Dlatego postanowiła zachować to nazwisko, kiedy wyszła za mąż za dziadka. Potem ten zwyczaj kontynuowaliśmy w męskiej linii. (...) Babcia niesamowicie mi kibicuje, proszę, napisz to w tekście: Babciu Marleno, pozdrawiam cię i całuję" - powiedział muzyk.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości