Gwiazdy wraz z dziećmi na przedpremierowym pokazie filmu "Batwheels". Zobacz, kto pokazał się na ściance

Maja Hyży, Joanna Opozda, Jaonna Moro
Gwiazdy z dziećmi przybyły na premierę filmu "Batwheels"
Źródło: materiały prasowe
Cała plejada gwiazd pojawiła się na przedpremierowym pokazie filmu "Batwheels", a niektórzy przybyli z pociechami. Animacja przyciągnęła takie osoby, jak: Joanna Opozda, Maja Hyży, Joanna Moro, Maria Dejmek czy Kuba Urbaniak znany jako "Podziarany Tata" i inni. Zobacz, jak gwiazdy zaprezentowały się na ściance.

Animacja "Batwheels" to serial komediowo-przygodowy opowiadający o znanych pojazdach z uniwersum DC. Wspomniane tworzą zgrany, a przy tym niesamowity zespół, jaki zawsze gotowy jest do ratowania świata walki ze złem. Nad dubbingiem polskiej wersji animacji brało udział wielu wybitnych aktorów głosowych m.in. Karol Jankiewicz, Kosma Press, Zuzanna Jaźwińska, Magda Kusa, Ewa Prus czy Krzysztof Cybiński.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Joanna Opozda o walce z hejtem
Joanna Opozda opowiedziała o tym, w jaki sposób walczy z hejtem. Przyznała, że problem hejtu dotyczy bardzo wielu jej znajomych, szczególnie ze świata showbiznesu.
Źródło: Co za Tydzień

Gwiazdy przybyły na premierę "Batwheels"

Joanna Opozda olśniła wszystkich zebranych perfekcyjnie dobraną stylizacją. Biały komplet gwiazdy zrobił na wszystkich olbrzymie wrażenie. Aktorka nie zapomniała o uśmiechu i widać było, że świetnie się bawi. Rewelacyjnym dopełnieniem stylizacji Joanny Opozdy były beżowe klasyczne szpilki oraz torebka w tym samym kolorze.

Joanna Opozda
Joanna Opozda błyszczała na premierze filmu "Batwheels"
Joanna Opozda
Źródło: materiały prasowe

Jedną z gwiazd, które pojawiły się na przedpremierowym pokazie produkcji "Batwheels" wraz ze swoimi pociechami była Maja Hyży. Artystka założyła na wydarzenie luźny biały komplet. Jej wygodna stylizacja z pewnością sprawdziła się, gdy podczas seansu musiała upilnować swoją małą gromadkę pociech.

Maja Hyży
Maja Hyży wraz z dziećmi na przedpremierowym pokazie produkcji "Batwheels"
Maja Hyży
Źródło: materiały prasowe

Joanna Moro również postanowiła zabrać do kina swoje pociechy. Aktorka zapozowała z dziećmi na ściance. Gwiazda także zadbała o rewelacyjnie dobrany outfit. Elegancka koszula świetnie łączyła się z klasycznymi jeansami.

Joanna Moro
Joanna Moro wraz z dziećmi na przedpremierowym pokazie produkcji "Batwheels"
Joanna Moro
Źródło: materiały prasowe

Jedną z gwiazd, której stylizacja zrobiła prawdziwą furorę na ściance, z pewnością była Dorota Czaja. Aktorka postawiła na klasyczną oversizową marynarkę w kolorze brązowym. Do tego dobrała luźne spodnie w tym samym kolorze. Trzeba przyznać, że w takim zestawie było jej bardzo twarzowo.

Dorota Czaja
Dorota Czaja na premierze "Batwheels"
Dorota Czaja
Źródło: materiały prasowe

O prawdziwie rockowy look zadbał Kuba Urbaniak znany jako "Podziarany Tata". Influencer przybył na wydarzenie w towarzystwie rodziny. Postawił na klasyczną rockową kurtkę.

"Podziarany Tata"
"Podziarany Tata" na przedpremierowym pokazie animacji "Batwheels"
"Podziarany Tata"
Źródło: materiały prasowe

Podczas wydarzenia na ściance zaprezentowała się również aktorka Maria Dejmek. Gwiazda postawiła na klasyczną białą marynarkę, którą przełamała zieloną chustą. Świetnym dopełnieniem jej stylizacji były klasyczne jeansy.

Maria Dejmek
Maria Dejemek podczas przedpremierowego pokazu "Batwheels"
Maria Dejmek
Źródło: materiały prasowe

Podczas eventu pojawił się również Rafał Myśliński, znany jako "Suchy Tata". Influencer jak wiele gwiazd postawił na wygodę.

Suchy Tata
"Suchy Tata" podczas przedpremierowego pokazu "Batwheels"
Suchy Tata
Źródło: materiały prasowe

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości