Beata Pawlikowska przeszła operację. Jak się czuje?

Beata Pawlikowska
Beata Pawlikowska opowiedziała o tym, jak się czuje po operacji
Źródło: MWMEDIA
Beata Pawlikowska kilka dni temu doznała poważnego wypadku na rowerze, który zakończył się złamaniem ręki z przemieszczeniem. Wtedy pomogli jej przypadkowi przechodnie. Podróżniczka właśnie poinformowała, że jest już po operacji. Jak się czuje?

Beata Pawlikowska, polska autorka, podróżnicza i dziennikarka, zdobyła rozgłos dzięki wydaniu ponad 100 książek, głównie na temat podróży. Gwiazda jest znana również dzięki licznym programom telewizyjnym, w których brała udział. W serwisach społecznościowych zgromadziła ponad 150 tys. fanów, którzy na bieżąco obserwują jej codzienne życie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

332014036_5932500236819311_7930533181564749941_n
Aldona Orman miała wypadek. Gwiazda relacjonuje powrót do domu
Aldona Orman wyruszyła do Albanii, by tam kręcić nową filmową produkcję. Niestety aktorka niedawno poinformowała, że pobyt w Tiranie przepłaciła zdrowiem. Aldona Orman uległa wypadkowi - spadła z nieoznakowanej sceny. Jak się czuje?
Źródło: Instagram @aldona_orman

Beata Pawlikowska przeszła operację

Beata Pawlikowska niedawno przeżyła poważny wypadek. Podróżniczka podczas powrotu rowerem do domu upadła na beton, co skutkowało złamaniem ręki z przemieszczeniem. Na szczęście mogła liczyć na szybką pomoc ze strony przypadkowych przechodniów.

Po wypadku Beata Pawlikowska trafiła do szpitala, gdzie niedawno przeszła operację. Podróżniczka swój pobyt w placówce przedstawiła w mediach społecznościowych. Gwiazda w swoim najnowszym wpisie na Instagramie opisała operację, którą niedawno musiała przejść. Jak się okazało, mimo znieczulenia, była w pełni świadoma całego jej przebiegu, co jak przyznała, było dla niej bardzo emocjonującym doświadczeniem.

Choć moment wjazdu na salę operacyjną był dla podróżniczki trudny, wsparcie personelu medycznego oraz muzyka Beatlesów, której Beata Pawlikowska słuchała podczas zabiegu, pomogły jej przetrwać ten czas.

"Przez 2 godziny podczas operacji słuchaliśmy Beatlesów, więc musiała się udać. Miałam znieczulone całe ramię i pełną świadomość wszystkiego, co się działo. Piłowania, wkręcania gwoździ, wiercenia, zszywania" - napisała .

Beata Pawlikowska doznała poważnego wypadku

Beata Pawlikowska poinformowała na swoim Instagramie, że po upadku na ulicy musiała zostać przewieziona do szpitala. Autorka opisała, że poczuła intensywny ból, który oceniła na osiem punktów w dziesięciostopniowej skali, a dodatkowo usłyszała trzask. Na szczęście przechodnie natychmiast ruszyli jej z pomocą. Pisarka wyraziła wdzięczność za wsparcie i ciepłe słowa, które otrzymała od osób, które natrafiły na nią w trudnej sytuacji.

Beata Pawlikowska udostępniła również zdjęcie, na którym pozowała w karetce. Mimo doświadczonego bólu gwiazda wydaje się zachować pozytywne nastawienie.

"Ból na skali od zera do 10 u mnie w tej chwili 8. Usłyszałam trzask kiedy uderzałam o beton, mam złamaną rękę. Zatrzymały się samochody i cztery cudowne osoby pozbierały mnie z betonu, opatrzyły wstępnie, położyły na kocu i dali wsparcie I dobre słowa. Dziękuję!!!! Dawidowi, Ali, Marii i Krystynie. Bardzo mili panowie ratownicy wiozą mnie do szpitala" - zdradziła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości