Gwiazdy

Beata Tadla świętuje drugą rocznicę związku. Kim jest jej mąż?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Beata Tadla z mężem Michałem Cebulą

Od dwóch lat Beata Tadla jest związana z biznesmenem Michałem Cebulą. Z okazji rocznicy związku dziennikarka opublikowała wpis, w którym podziękowała partnerowi za wspólne lata.

W 2018 roku Beata Tadla znalazła się na językach całej Polski. Dziennikarka przez 5 lat związana była z prezenterem Jarosławem Kretem, a szczegóły ich rozstania przez długi czas były tematem numer jeden. Para nie stroniła od publicznych przepychanek, co tylko podsycało plotki. Po medialnej burzy Beata Tadla znalazła spokój u boku Michała Cebuli, z którym od roku tworzy szczęśliwe małżeństwo.

Beata Tadla i Michał Cebulą świętują drugą rocznicę związku

Beata Tadla opublikowała zdjęcia, na których pozuje wraz ze swoim mężem Michałem Cebulą. Jak można wywnioskować z opisu, para obchodziła niedawno drugą rocznicę związku. Beata Tadla i Michał Cebula pobrali się w 2021 roku - w lutym celebrowali rok wspólnej małżeńskiej drogi. Choć wydawałoby się, że zdjęcie wykonane zostało w ciepłych krajach, tłem była warszawska restauracja. Aktualnie to w Polsce panuje tropikalna atmosfera i nie trzeba daleko jechać, by doświadczyć słonecznych kąpieli. Para odziana jest więc adekwatnie do pogody - Beata Tadla chroniła się przed poparzeniem lub udarem cieplnym za pomocą plecionego kapelusza. Dziennikarka w oszczędnych słowach podziękowała partnerowi za wspólne lata:

"Dziękuję, że jesteś" - napisała.

Jacy rodzice, takie dzieci? 1. Jan Kietliński
Jacy rodzice, takie dzieci? 1. Jan Kietliński Jan Kietliński w pierwszym odcinku cyklu Aleksandry Czajkowskiej "Jacy rodzice, takie dzieci?"

Beata Tadla - kariera, życie prywatne

Beata Tadla jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Swoją karierę rozpoczynała jednak od pracy w regionalnym i ogólnopolskich rozgłośniach radiowych. Beata Tadla ukończyła studia na kierunku kulturoznawstwo i zarządzanie instytucjami kultury na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe w kierunku kształcenia głosu i mowy. Przygodę z telewizją zaczęła od grupy TVN. W latach 2004-2006 była prezenterką kanału TVNStyle, a później - TVN24.

Beata Tadla była trzykrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był dziennikarz Radosław Kietliński, z którym doczekała się syna Jana. Później prezenterka wyszła za mąż w tajemnicy (jak donosiły media) z Jarosławem Kretem, jednak ten związek nie doczekał się szczęśliwego końca. Rok temu Beata Tadla wyszła za mąż za Michała Cebulę.

Michał Cebula jest wiceprezesem zarządu ds. pracowniczych w spółce skarbu państwa Enea Operator. Ukochany dziennikarki pochodzi z Wałcza, z wykształcenia jest magistrem ekonomii o specjalizacji zarządzanie zasobami ludzkimi.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości