Córka Paula Walkera dokonała aborcji. "Trafiłam na lekarzy, którzy mnie wspierali"

Córka Paula Walkera dokonała aborcji
Córka Paula Walkera dokonała aborcji
Źródło: Getty Images
Śmierć Paula Walkera w 2013 roku zdewastowała serca jego rodziny i fanów serii "Szybcy i wściekli". Gwiazdor osierocił 15-letnią córkę Meadow, która wyrosła na piękną kobietę i zaangażowaną społecznie modelkę. Córka Paula Walkera zabrała głos w budzącym wiele kontrowersji temacie aborcji. Wyznała, że sama jej dokonała. Opisała, jak się z tym czuła.

W Stanach Zjednoczonych trwają protesty po decyzji Sądu Najwyższego ws. unieważnienia konstytucyjnego prawa do aborcji. Zabiegu zakazano już w ośmiu stanach. Córka Paula Walkera uważa orzeczenie Sądu Najwyższego za ogromną niesprawiedliwość. Powiedziała, co sądzi o zakazie przerywania ciąży. Wyznała, że sama podjęła tę decyzję w 2020 roku.

Córka Paula Walkera dokonała aborcji. Stanęła w obronie amerykańskich kobiet

Córka Paula Walkera opublikowała intymne wyznanie, które poruszyło internautów. Meadow Walker przyznała publicznie, że dokonała aborcji. W skrócie opowiedziała o tym, jakie to było dla niej doświadczenie. Skupiła się bardziej na wsparciu otoczenia.

"Ja również wahałam się z podjęciem tej decyzji w 2020 roku, gdy świat walił się z powodu pandemii. Zdecydowałam się na aborcję. To było bardzo prywatne i intymne doświadczenie - takie, jak powinno być" - napisała w oświadczeniu na Instagramie.

Córka zmarłego aktora docenia fakt, że od początku wspierał ją personel medyczny, a sam zabieg odbył się bez żadnych komplikacji.

"Miałam szczęście, że trafiłam na lekarzy, którzy wspierali mnie w tym niełatwym procesie. Dzięki ich pomocy jestem dziś zdrowa i szczęśliwa" - dodała.

Na koniec swojego wpisu Meadow Walker zareagowała na decyzję Sądu Najwyższego USA. Uznała, że zabranianie przerywania ciąży w bezpieczny sposób sprawi tylko tyle, że kobiety będą poddawały się aborcji w niebezpiecznych warunkach.

"W świecie, który notorycznie marginalizuje kobiety, to największa napaść na nie. Zakazywanie aborcji nie zapobiega aborcjom - zapobiega bezpiecznym aborcjom" - podsumowała.

Premiera nowej książki w ramach projektu SEXED.PL
Źródło: "Co za Tydzień"

Kim jest córka Paula Walkera? Śmierć ojca, choroba i pomoc innym

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Meadow Walker jest córką aktora i jego byłej dziewczyny Rebeki Soteros. Przez większość życia mieszkała z matką, a w 2011 roku przeprowadziła się do Kalifornii, gdzie zamieszkała z ojcem. Dziś jest modelką, która ma wiele do powiedzenia. Po śmierci ojca walczyła o swoje zdrowie psychiczne, a rok później wykryto u niej nowotwór. Córka Paula Walkera w sierpniu 2021 roku zaręczyła się aktorem Louisem Thorntonem-Allanem, z którym dwa miesiące później wzięła ślub. Do ołtarza zaprowadził ją Vin Diesel, najbliższy przyjaciel jej ojca i jej ojciec chrzestny.

Córka Paula Walkera angażuje się w działania społeczne. W 2015 roku na cześć ojca założyła fundację jego imienia. Jest to organizacja przyznającą stypendia badaczom mórz i oceanów, ponieważ Paul Walker pasjonował się morską przyrodą. Jego córka odziedziczyła po nim zaangażowanie. Modelka wykorzystuje swoje zasięgi w mediach społecznościowych do nagłaśniania ważnych społecznie tematów.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości