Gwiazdy na premierze "Bejbis": Marta Żmuda Trzebiatowska, Zofia Zborowska i wiele innych

Projekt bez tytułu
Projekt bez tytułu
W środę 19 października odbyła się uroczysta premiera filmu "Bejbis" w reżyserii Andrzeja Saramonowicza. Na pierwszy pokaz przyszła plejada gwiazd, a wśród nich wyglądająca zjawiskowo Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka postawiła na wysadzaną kamieniami marynarkę, która w świetle reflektorów połyskiwała niczym gwiaździste niebo. Kto jeszcze zachwycił swoją stylizacją?

Andrzej Saramonowicz wrócił do tworzenia filmów po 11 latach przerwy. Jego najnowszą produkcją jest "Bejbis", opowiadający w zabawny, ale jednocześnie też bardzo szczery sposób o trudnościach w macierzyństwie. W roli głównej wystąpiła Marta Żmuda Trzebiatowska, która podczas uroczystej premiery wyglądała niczym milion dolarów. Nie tylko ona jednak tego wieczoru zachwyciła swoją stylizacją.

SESJA_ROZENEK_RADZIOSTYLIZACJE
Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuję mu swoje pomysły"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Gwiazdy na premierze filmu "Bejbis". Marta Żmuda Trzebiatowska skradła show

Aleksandra Szwed na uroczystą premierę "Bejbis" wybrała kobaltowy zestaw, który pięknie podkreślał jej karnację. Aktorka pokazała, że dobrze zna się na bieżących trendach, wybierając długą marynarkę o sukienkowym kroju i finezyjnym, warstwowym wykończeniu.

Aleksandra Szwed
Aleksandra Szwed
Aleksandra Szwed
Źródło: MWMEDIA

Paulina Gałązka swoją stylizacją nawiązała natomiast do mody okresu międzywojnia. Gwiazda zabawiła się swoją stylizacją, która była utrzymana w mocno męskim charakterze. Do krawatu, marynarki i garniturowych spodni aktorka dobrała gorset, który podkreślał jej biust i nadawał całości seksapilu.

Paulina Gałązka
Paulina Gałązka
Paulina Gałązka
Źródło: MWMEDIA

Wydarzenie poprowadzili niezawodni: Karolina Malinowska oraz Olivier Janiak. Para, jak zawsze, prezentowała się na salonach z niezwykłą klasą. Była modelka wybrała total look w kolorze przygaszonej maliny, natomiast jej mąż postawił na klasyczny, ciemnogranatowy garnitur. Para dopasowała się swoimi stylizacjami na zasadzie kontrastu.

Karolina Malinowska i Olivier Janiak
Karolina Malinowska i Olivier Janiak
Karolina Malinowska i Olivier Janiak
Źródło: MWMEDIA

Swoim outfitem zaskoczyła natomiast Joanna Moro, która na premierę "Bejbis" przyszła w bardzo luźnym i nieco góralskim stroju. Aktorka przełamała swój "domowy look" wiklinową torebką oraz eleganckim kapeluszem. Gwiazda mocno wyróżniała się z tłumu.

Joanna Moro
Joanna Moro
Joanna Moro
Źródło: MWMEDIA

Niekwestionowaną gwiazdą premiery była za to Marta Żmuda Trzebiatowska, która zagrała w filmie główną rolę. Aktorka przyznała, że w doborze stylizacji pomogli jej fani, którzy za pomocą Instagrama polecili jej, by na wydarzenie przyszła w garniturze. To był strzał w dziesiątkę. Gwiazda postawiła na bardzo szerokie i eleganckie spodnie, a "efekt wow" robiła jej marynarka, która świeciła się jak miliony gwiazd.

Marta Żmuda Trzebiatowska
Marta Żmuda Trzebiatowska
Marta Żmuda Trzebiatowska
Źródło: MWMEDIA

Natalia Lesz postawiła natomiast na klasykę. Obcisła "mała czarna" o długości 7/8 zawsze zrobi dobre wrażenie i tak było w tej sytuacji. Aktorka do wszystkiego dobrała lekkie sandałki na obcasie i romantycznie rozpuściła włosy.

Natalia Lesz
Natalia Lesz
Natalia Lesz
Źródło: MWMEDIA

Na premierze "Bejbis" pojawiła się także Aleksandra Kwaśniewska w towarzystwie męża, Kuby Badacha. Para zadała szyku w garniturowych kompletach: aktor wybrał klasyczny, czarny total look, a jego żona postawiła na kolory ziemi i przygaszony beż. Do stylizacji męża nawiązywały czarne guziki jej marynarki oraz top.

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska
Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska
Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska
Źródło: MWMEDIA

Paweł Deląg przeważnie na popularne ścianki wybiera czarne stylizacje i tak było też tym razem. Aktor wybrał rockowy look w postaci skóry i ciężkich butów. Całość przełamał eleganckim golfem.

Paweł Deląg
Paweł Deląg
Paweł Deląg
Źródło: MWMEDIA

Prawdziwą furorę swoją sukienką zrobiła natomiast Zofia Zborowska. Żona Andrzeja Wrony, który w "Bejbis" zaliczył swój debiut filmowy, postawiła na niecodzienną kreację w nieco ludowym stylu. Sukienka aktorki wyróżniała się nie tylko wzorem i kolorem, ale też formą: kryształowymi guzikami oraz bardzo zdobnym kołnierzem.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MW Media

podziel się:

Pozostałe wiadomości