Ben Affleck bez obrączki. To koniec związku z Jennifer Lopez?

Jennifer Lopez, Ben Affleck
Jennifer Lopez, Ben Affleck
Źródło: Getty Images
Ben Affleck został ostatnio zauważony bez obrączki, co jedynie podsyciło falę spekulacji na temat potencjalnych problemów w jego małżeństwie z Jennifer Lopez. Od dawna bowiem systematycznie pojawiają się doniesienia, że para potrzebuje odpoczynku, a ich związek rozpada się z niemal tych samych powodów, co przed laty.

Według zagranicznych mediów Ben Affleck i Jennifer Lopez zmagają się z problemami, które niegdyś doprowadziły do ich pierwszego rozstania. Intensywna uwaga mediów i publiczności ponownie stawia ich związek pod dużym naciskiem. Oboje przyznawali, że ich wcześniejsze doświadczenia z publicznym życiem spowodowały, że są teraz bardziej ostrożni i nie chcą popełnić tych samych błędów. Wszystko jednak wskazuje na to, że te plany się nie powiodły.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Wywiad z Lechem Jarenką
Źródło: "Co Za Tydzień"

Ben Affleck nie nosi już obrączki? Smutne doniesienia mediów

W ostatnich miesiącach para była wielokrotnie widziana w sytuacjach, które sugerowały napięcie między nimi. Na przykład, podczas jednej z publicznych kłótni, Ben Affleck wydawał się bardzo sfrustrowany, a Jennifer Lopez próbowała uspokoić sytuację​​. Piosenkarka była również widziana samotnie na plaży dzień po jednym z ich sporów, co podsyciło plotki o możliwym rozstaniu. W jednym z wywiadów Jennifer Lopez przyznała, że doświadczenia z przeszłości sprawiły, że teraz oboje mają "PTSD" związane tym, co przed laty zgotowała im prasa.

Ben Affleck został po raz pierwszy zauważony bez obrączki ślubnej w maju 2024 roku, co wywołało falę spekulacji na temat stanu jego małżeństwa z Jennifer Lopez. Został sfotografowany podczas spaceru po Los Angeles. Do tej pory para nie zabrała jednak głosu w sprawie.

Ben Affleck i Jennifer Lopez - historia miłości

Historia relacji Jennifer Lopez i Bena Afflecka, zwanych swojego czasu "Bennifer", to jedna z najbardziej znanych i burzliwych opowieści Hollywood. Ich relacja przeszła przez wiele wzlotów i upadków i dla wielu stała się dowodem na to, iż "stara miłość nie rdzewieje".

Jennifer Lopez i Ben Affleck poznali się w 2002 roku na planie filmu "Gigli". Ich romans szybko przyciągnął uwagę mediów, a para była jedną z najchętniej śledzonych przez opinię publiczną. Aktor oświadczył się ukochanej w listopadzie 2002 roku, wręczając jej pierścionek zaręczynowy z różowym diamentem o wartości 2,5 miliona dolarów. Niestety presja medialna zaczęła wpływać negatywnie na ich relację. Para miała wziąć ślub we wrześniu 2003 roku, ale ceremonię odwołano zaledwie kilka dni przed planowanym wydarzeniem. W styczniu 2004 roku ogłosili, że się rozstali​.

Niedługo później oboje weszli w inne związki i założyli rodziny. Jennifer Lopez związała się z Markiem Anthonym, z którym ma dwójkę dzieci, natomiast Ben Affleck ożenił się z Jennifer Garner, z którą ma troje pociech. W kwietniu 2021 roku pierwszy raz pojawiły się plotki o odnowieniu kontaktu między Jennifer Lopez a Bennem Affleckiem. Wkrótce potem para została zauważona razem. W lipcu 2021 roku potwierdzili swoją relację podczas przyjęcia urodzinowego artystki.

W kwietniu 2022 roku Ben Affleck ponownie się oświadczył, tym razem wręczając Jennifer Lopez pierścionek z zielonym diamentem. Para wzięła ślub w lipcu 2022 roku podczas intymnej ceremonii w Las Vegas, a następnie zorganizowali większe przyjęcie dla rodziny i przyjaciół w Georgii.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości