Beyoncé zagra koncert w Polsce. Gdzie i kiedy odbędzie się wydarzenie?

Beyonce zagra w Polsce koncert
Beyonce zagra w Polsce koncert
Źródło: Getty Images Europe
Beyoncé ogłosiła nową trasę koncertową Renaissance World Tour. Jak się okazało, artystka ponownie wystąpi w Warszawie. Kiedy i gdzie odbędzie się koncert? Tego dowiecie się z naszego tekstu.

Beyoncé właśnie ogłosiła nową trasę koncertową Renaissance World Tour, która będzie promować jej najnowszy album, który swoją premierę miał 29 lipca ubiegłego roku. Polscy fani nie kryli zaskoczenia, kiedy okazało się, że piosenkarka zaplanowała również koncert w Polsce.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku
Zagraniczne osobistości i artyści którzy odeszli w 2022 roku

Beyoncé wystąpi w Polsce

Występ w naszym kraju będzie jej trzecim, zaraz po The Mrs. Carter Show World Tour oraz On the Run II Tour. Podano już szczegóły dotyczące wydarzenia. Wiemy gdzie i kiedy odbędzie się koncert, a także, kiedy ruszy sprzedaż biletów.

O nowej trasie koncertowej Beyoncé poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dodała na Instagramie zdjęcie, zapowiadające Renaissance World Tour.

Koncert Beyoncé w Polsce. Data i miejsce wydarzenia

Jej koncert w Polsce zaplanowany jest na 27 czerwca 2023 r. w Warszawie, na stadionie PGE Narodowym. Fani artystki już nie mogą doczekać się daty sprzedaży biletów, dlatego spieszymy z tą informacją.

Według serwisu Ticketmaster bilety na koncert Beyoncé na żywo będzie można kupić już 6 lutego w przedsprzedaży. Kto nie zdąży, może kupić bilety 10 lutego w sprzedaży ogólnej. Na razie jednak nie wiadomo, ile będzie wynosiła cena biletów.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości