Bilguun Ariunbaatar po raz drugi zostanie ojcem. Pokazał zdjęcie z ukochaną

Bilguun Ariunbaatar
Bilguun Ariunbaatar
Źródło: MWMEDIA
Bilguun Ariunbaatar jest znanym w Polsce showmanem i satyrykiem, pochodzenia mongolskiego. W 2016 r. prezenter został ojcem po raz pierwszy, a teraz poinformował o ciąży partnerki. Zdradził również płeć dziecka.

Bilguun Ariunbaatar to popularny polski aktor, komik i prezenter telewizyjny pochodzenia mongolskiego. Zyskał ogromną popularność dzięki roli reportera fikcyjnej mongolskiej telewizji "U1 BATOR" w programie satyrycznym "Szymon Majewski Show". Chociaż w produkcji przedstawiał się jako cudzoziemiec nieznający polskiej rzeczywistości i posługujący się łamaną polszczyzną to w rzeczywistości od wczesnej młodości mieszka w naszym kraju i mówi biegle po polsku.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Krupa była pytana, czy jest w ciąży. "Uderzyło mnie to w serce"
W rozmowie z nami Joanna Krupa wróciła wspomnieniami do czasów, gdy była pytana o to, czy jest w ciąży. Miała wówczas problemy ze zdrowiem.

Bilguun Ariunbaatar po raz drugi zostanie ojcem

Bilguun Ariunbaatar i Kamila Rolak potwierdzili swój związek w lipcu 2022 roku. Od tamtej pory chętnie dzielą się wspólnymi chwilami na Instagramie, a najnowszy wpis niezwykle poruszył serca fanów.

Para poinformowała, że spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka, co wywołało lawinę pozytywnych komentarzy. Wybranka prezentera pokazała na Instagramie efektowną ciążową sesję zdjęciową, na której pozuje z ukochanym. W opisie do tych uroczych fotografii napisała:

"Unia polsko-mongolska 2024, czyli wyczekiwanie na wisienkę na torcie naszego życia".

Internauci nie szczędzili słów zachwytu nad zdjęciami. Gratulowali też parze narodzin pierwszego wspólnego dziecka.

"Cieszymy się waszym szczęściem", "Moje gratulacje", "Świetne zdjęcia ciążowe z charakterem i szczyptą humoru", "Najlepszego dla waszej trójki", "To najlepsze ciążowe zdjęcie, jakie widziałam. Gratki" - czytamy.

Kim jest nowa partnerka Bilguuna Ariunbaatara Kamila Rolak?

Bilguun Ariunbaatar ma już córkę Antoninę urodzoną w 2016 roku z poprzedniego nieformalnego związku z Izabelą Leibert, z którą rozstał się niedługo po narodzinach dziecka. Natomiast obecna partnerka gwiazdora Kamila Rolak pojawiła się u jego boku w lipcu 2022 roku. Informację o nowym związku ogłosił na Instagramie. Para szybko zaliczyła debiut na czerwonym dywanie.

Widzowie mogą kojarzyć Kamilę Rolak z udziału w programie "Farma" w 2023 roku. Wtedy mogliśmy się dowiedzieć, że jest studentką kryminologii i aktorstwa, a zawodowo zajmuje się tańcem towarzyskim. Oprócz tego pasjonuje ją ezoteryka, a w wolnych chwilach praktykuje jogę i odprawia rytuały.

Opisywała siebie jako osobę kochająca ludzi i pewną siebie, którą łatwo wyprowadzić z równowagi. Jej zamiłowanie dobrych żartów na pewno urzekło jej ukochanego.

Bilguun Ariunbaatar z partnerką
Bilguun Ariunbaatar z partnerką
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska, Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości