Sandra Kubicka trafiła do szpitala. Co się stało? "Zabiera mi wszystko, co najlepsze"

Sandra Kubicka
Sandra Kubicka
Źródło: MWMEDIA
Sandra Kubicka spodziewa się dziecka. Dla modelki jest to spełnienie marzeń, czego nie ukrywa. Ochoczo relacjonuje to, co dzieje się w ostatnim czasie w jej życiu. Nie tylko te dobre chwile, ale również te trudniejsze. Niedawno Sandra Kubicka poinformowała fanów, że trafiła do szpitala.

Sandra Kubicka jest fotomodelką i influencerką, a prywatnie, od niedawna, żoną Aleksandra Milwiwa-Barona! Para ma za sobą pełne emocji miesiące. Najpierw poinformowali o zaręczynach, a niedługo później wyszło na jaw, że spodziewają się dziecka. Choć swego czasu Sandra Kubicka podkreślała, że nie chciałaby brać ślubu w ciąży, najwyraźniej zmieniła zdanie, bowiem 10 kwietnia zakochani opublikowali zdjęcia z uroczystości. Okazało się, że 6 kwietnia powiedzieli sobie "tak".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

KRUPA_CZT_PROBLEMYZDROWIE
Joanna Krupa była pytana, czy jest w ciąży. "Uderzyło mnie to w serce"
W rozmowie z nami Joanna Krupa wróciła wspomnieniami do czasów, gdy była pytana o to, czy jest w ciąży. Miała wówczas problemy ze zdrowiem.

Sandra Kubicka trafiła do szpitala

Niestety w ostatnich dniach Sandra Kubicka musiała zmierzyć się z trudnościami. Po wizycie w szpitalu z mamą, w trakcie której doszło do nieprzyjemnych wydarzeń, modelka sama trafiła do placówki. Sytuację ochoczo relacjonowała w mediach społecznościowych. Po raz pierwszy o problemach informowała w październiku 2023 roku. Wówczas Sandra Kubicka źle się poczuła na planie zdjęciowym i potrzebowała pomocy specjalisty.

"Wstałam i nie mogłam dojść do mojej garderoby, padłam, zaczęłam płakać, krzyczeć, mój brzuch zaczął rosnąć w drastycznym tempie, przybiegł ratownik, ale nie mógł mnie dotknąć, bo tak się zwijałam z bólu i powiedział, że trzeba udać natychmiast do szpitala, bo brzuch był coraz większy i reszta wydarzyła się w szpitalu" - mówiła w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Sandra Kubicka musiała przyjmować leki, w tym rozkurczowe zastrzyki. Teraz ponowie trafiła pod opiekę lekarzy, o czym poinformowała za pośrednictwem instagramowego profilu. Opublikowała zdjęcie, na którym widać sprzęt do KTG, kontrolujący tętno płodu.

"Najpierw ja zawiozłam Grace Kubicką do szpitala, teraz ona mnie" - przyznała Sandra Kubicka, publikując wspólne zdjęcie.

W dalszej części modelka podkreśliła, że jak na razie nie będzie rodziła.

Ziomki! Jeszcze nie rodzę! Easy! Będzie git. Jeszcze muszę troszeczkę dopiec tę słodką bułeczkę. On jest zdrowiusieńki, tylko ja muszę o siebie zadbać. Brzdąc taki silny i zabiera mi wszystko, co najlepsze
- napisała.
Sandra Kubicka trafiła do szpitala
Sandra Kubicka trafiła do szpitala
Źródło: Instagram

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron wzięli ślub!

Tego nikt się nie spodziewał! Ślub tej pary był zaskoczeniem nie tylko dla fanów, ale również dla rodziny, co Sandra Kubicka zdradziła za pośrednictwem mediów społecznościowych. Influencerka podzieliła się szczegółami z tej wyjątkowej ceremonii, która odbyła się 6 kwietnia.

"W 50. rocznicę ślubu moich dziadków (totalny przypadek) wyszłam za mężczyznę moich marzeń. W moim rodzinnym domu dorastałam, patrząc na dziadka, który zawsze stawiał babcię na pierwszym miejscu. Wiedziałam, że jeśli wyjdę kiedyś za mąż, to za mężczyznę, który będzie również kochał mnie bezwarunkowo i bezgranicznie, tak jak moi dziadkowie kochają siebie do dziś. Znalazłam go. Idealnego dla mnie partnera do życia, dokładnie takiego, jakiego mała Sandra sobie wymarzyła. Mój absolutnie ulubiony człowiek na tej planecie, moje wsparcie, mój przyjaciel, ojciec naszego dziecka. Moja największa duma i w końcu mogę to powiedzieć... mój mąż" - wyznała Sandra Kubicka.

Niedługo później modelka pokusiła się o wyczerpującą relację z przygotowań! W specjalnym wpisie wyjaśniła fanom, że całe zajście organizowane było w krótkim czasie. Na tyle, że modelka na ostatnią chwilę rezerwowała makijażystkę czy fryzjerkę, a sukienkę zamówiła ze strony dla ciężarnych.

Zadzwoniliśmy do rodzin i najbliższych powiedzieć, jaka jest sytuacja. Wszyscy byli przeszczęśliwi, w pełnym zrozumieniu i wsparciu. Niektórym powiedzieliśmy dopiero po fakcie, ale nikt nie miał pretensji, bo cytuje "tylko wy mogliście coś takiego odwalić". Już za dobrze nas znają
- napisała.

Czytaj też: Sandra Kubicka zdradziła szczegóły ślubu. "Tylko wy mogliście coś takiego odwalić"

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron
Źródło: Instagram @sandrakubicka
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości