Blake Lively publikuje zdjęcia w ciąży. Robi to na złość koczującym paparazzi

Blake Lively
Blake Lively w ciąży
Źródło: Getty Images North America
Amerykańska aktorka Blake Lively znana z serialu "Plotkara" jest ponownie w ciąży. Pod jej domem zgromadzili się paparazzi. Gwiazda postanowiła w złośliwy sposób odpowiedzieć im na Instagramie.

Blake Lively jest żoną Ryana Reynoldsa. Para wzięła ślub w 2012 roku. Mają trzy córeczki: James, Inez i Betty i już niedługo ich rodzina powiększy się, bo Blake Lively spodziewa się kolejnego dziecka. Gwiazda ogłosiła to podczas nowojorskiej gali Forbes Power Women's Summit, na którą ubrała się w sukienkę marki Valentino, podkreślającą jej ciążowe krągłości. 

Aktorka cieszy się dużą popularnością. Jej rola Sereny van der Woodsen w serialu "Plotkara" sprawiła, że gwiazda zyskała rzesze fanów, głównie za sprawą stylizacji jej bohaterki, które były kopiowane przez stylistów mody na całym świecie. Blake Lively za rolę w serialu zdobyła kilka statuetek.

Blake Lively pod ostrzałem paparazzi

Gwiazda wraz z rodziną mieszka w luksusowej willi w Bedford w stanie Nowy Jork. Po pojawieniu się Blake Lively na gali Forbes z ciążowym brzuszkiem, tłumy fotoreporterów zaczęły koczować pod jej domem. Aktorka zirytowana całą sytuacją wrzuciła na swój profil na Instagramie zdjęcie z ogrodu z dopiskiem:

"Oto zdjęcia, na których jestem w ciąży w prawdziwym życiu, więc 11 facetów czekających przed moim domem na obserwację  niech zostawi mnie w spokoju. Przerażacie mnie i moje dzieci" - napisała w mediach społecznościowych.

Blake Lively i Ryan Reynolds są uznawani za najgorętszą i najzgodniejszą parę w amerykańskim show-biznesie. Może właśnie dlatego paparazzi tak walczą o kilka zdjęć gwiazdy z ciążowym brzuszkiem. 

"MasterChef". Sezon-11. Odcinek 3. Zwiastun

Problemy zdrowotne Ryana Reynoldsa

Ostatnio Blake Lively drżała o zdrowie swojego ukochanego męża, ponieważ u aktora wykryto polip okrężnicy podczas kolonoskopii. Jeśli aktor nie poddałby się badaniu, możliwe, że polip mógł przerodzić się w zmianę nowotworową. Lekarz Ryana Reynoldsa podkreślił, że ten zabieg uratował życie aktorowi.

Mąż Blake Lively poddał się badaniu, ponieważ założył się z kolegą -  Robem McElhenney'm o to, że zrobi rutynowe badanie w związku dużą umieralnością ludzi na raka jelita grubego w Ameryce. Ten gest pokazania publicznie relacji z zabiegu, któremu poddał się Ryan Reynolds zyskał uznanie wśród fanów aktora i uświadomił społeczeństwu amerykańskiemu, jak ważna jest profilaktyka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor: Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

podziel się:

Pozostałe wiadomości