Kourtney Kardashian została projektantką? Na pokazie mody nie zabrakło problemów

Kourtney Kardashian
Kourtney Kardashian stworzyła swoją linię ubrań
Źródło: Getty Images
Nowojorski tydzień mody jak co roku wzbudza wiele emocji. Tym razem wszystkie oczy były skierowane ku Kourtney Kardashian, która stworzyła swoją autorską linię ubrań we współpracy z jedną ze znanych sieciówek. Podczas pokazu doszło do poważnej awarii. Partner celebrytki oświetlał modelki… telefonem.

Kourtney Kardashian to najstarsza córka znanej menedżerki gwiazd - Kris Jenner. Celebrytka próbowała niedawno swoich sił w projektowaniu i przygotowała aż 45 stylizacji. Nowojorski tydzień mody nie okazał się jednak łaskawym przedsięwzięciem. Podczas pokazu nie obyło się bez przeszkód. 

Kourtney Kardashian została projektantką? 

Kolekcja Kourtney Kardashian obejmuje 45 rzeczy, które zostały wykonane z włókien pochodzących z recyklingu. To znaczący krok w kierunku zwiększenia świadomości produkowania odzieży i pogłębiającego się problemu konsumpcjonizmu. 

"Z pewnością nie mam wszystkich odpowiedzi, ale czuję się dumna z tego, że robię to z intencją i celem. Marka wróciło się do mnie z prośbą, abym została ambasadorką zrównoważonego rozwoju, i chociaż wiedziałam, że opinie na ten temat mogą być różne, ponieważ te dwa światy po prostu nie idą w parze, pomyślałam o tym, że ta współpraca zwróci uwagę ludzi, którzy w przeciwnym razie mogliby nie mieć pojęcia o wpływie szybkiej mody na naszą planetę. Pomyślałam o tym, że zmuszenie marki do wprowadzenia pierwszych zmian, a następnie pociągnięcie ich do odpowiedzialności za większe zmiany będzie miało duże znaczenie. To zdecydowanie robi trochę hałasu, co jest dokładnie tym, na co liczyłam" - powiedziała Kourtney Kardashian tuż po pokazie. 

czt17
Katarzyna Sokołowska o niecodziennym pokazie mody. Zabrała duet MMC w góry
Katarzyna Sokołowska zajęła się organizacją ostatniego pokazu domu mody MMC, który odbył się w Karkonoszach.

Problemy podczas pokazu mody Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian mogła liczyć na wsparcie najbliższych. Na widowni zasiadł między innymi jej mąż Travis Barker. Pokaz mody rozpoczął się z niemal godzinnym opóźnieniem. Choć to, dla głodnych mody gości nie było problematyczne, wraz z pojawieniem się modelek, rozpoczęły się utrudnienia w oświetleniu i nagłośnieniu. 

Kilka minut po rozpoczęciu widowiska zgasły światła i muzyka. Modelki poruszały się w ciszy i po ciemku. Mąż Kourtney Kardashian wraz z innymi, siedzącymi w pierwszych rzędach osobami, zaczęli oświecać wybieg latarkami z telefonów. Mimo problemów technicznych pokaz mody zakończył się dużym sukcesem, a kolekcja celebrytki została okrzyknięta odkryciem. 

Kourtney Kardashian
Problemy techniczne podczas pokazu mody Kourtney Kardashian. Co się stało?
Kourtney Kardashian
Źródło: Getty Images

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości