Blanka Lipińska wspomina problemy finansowe w rodzinnym domu. "Mama oddawała nam mięso"

Blanka Lipińska wspomina dzieciństwo
Blanka Lipińska wspomina dzieciństwo
Źródło: MWMEDIA
Blanka Lipińska odsłania kulisy swojego dzieciństwa i podejścia do potrzebujących. W szczerym wywiadzie popularna autorka zdradza, że mimo swojej obecnej, dobrej sytuacji finansowej, pamięta okresy skrajnej biedy w domu.

Blanka Lipińska stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim show-biznesie. Dzięki swoim powieściom, które w mgnieniu oka stały się bestsellerami, oraz filmom na ich podstawie, które osiągnęły ogromną popularność w ponad 90 krajach, autorka zdobyła szerokie uznanie i rzeszę fanów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Wojciech Łozo Łozowski planuje światową karierę aktorską

Blanka Lipińska opowiada o biedzie w rodzinnym domu

W jednym z fragmentów najnowszego wywiadu, Blanka Lipińska opowiada o poświęceniu swojej mamy, która oddawała dzieciom mięso, by te mogły zjeść pełnowartościowy posiłek mimo, iż sama takiego nie mogła spożyć. Pomimo braku nadmiernych bogactw w rodzinie, matka zawsze starała się zapewnić dzieciom odpowiednie odżywianie.

"Moja mama starała się zawsze, żeby w domu na obiady, żeby było mięso. A że tego mięsa nie było dużo, moja mama zawsze mówiła, że nie lubi mięsa. Dlatego, że go po prostu dla niej nie wystarczało, a chciała, żebym zjadła ja, mój brat i mój tata" - mówi w jednym z fragmentów wywiadu Pomponika.

Blanka Lipińska tłumaczy, czemu nie odpowiada na prośby o udostępnienie zbiórek

Blanka Lipińska wyjaśniła też swoje podejście do udostępniania zbiórek. Choć jest to powszechne wśród gwiazd, autorka decyduje się na angażowanie się tylko w te akcje, z którymi emocjonalnie się utożsamia. Odpowiednio dobierając swoje działania, stara się pomagać w taki sposób, który daje jej najwięcej satysfakcji.

"Dostaję tak dużo zbiórek dziennie, że nic innego bym nie wstawiała, tylko zbiórki. (...) Która jest ważniejsza, a która mniej ważna? (...) Stwierdziłam, że będę angażować się tylko w akcje, z którymi jestem w jakiś sposób związana emocjonalnie jako ja" - wyjaśnia Blanka Lipińska.

Autorka nie rzuca słów na wiatr. W czasie pandemii, razem ze swoimi obserwatorami zbierała pieniądze na zakup respiratorów. Kwotę 80 tys. udało się zebrać już pierwszego dnia.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości