Gwiazdy

Ojciec Bono miał drugą rodzinę. Przez lata ukrywał syna

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Bono

Wokalista jednego z najpopularniejszych zespołów na świecie wyjawił rodzinną tajemnicę skrywaną przez lata. Bono, lider grupy U2 dowiedział się, że ma przyrodniego brata. "Mój ojciec bardzo blisko przyjaźnił się z tą kobietą (...). To wszystko było utrzymywane w tajemnicy".

Bono w szczerym wywiadzie dla BBC Radio 4 opowiedział o skrywanej przez lata rodzinnej tajemnicy. Muzyk dowiedział się o istnieniu przyrodniego brata w 2000 roku i jak zapewnił podczas wywiadu, niemal od razu postanowił skonfrontować te doniesienia z ojcem.

Bono ma przyrodniego brata. "To wszystko było utrzymywane w tajemnicy"

Jak podaje theguardian.com, przyrodni brat Bono urodził się, gdy cała rodzina mieszkała w Dublinie. To właśnie wtedy ojciec muzyka miał romans z kobietą, którą później długo nazywał swoją przyjaciółką. Relacje lidera U2 z rodzicami nie zawsze były łatwe. Gdy Bono miał 14 lat zmarła jego mama, która nie wiedziała o drugiej, skrywanej rodzinie męża. 

"Mój ojciec bardzo blisko przyjaźnił się z tą kobietą, która była jak rodzina i mieli ze sobą dziecko. To wszystko było utrzymywane w tajemnicy" - powiedział Bono w wywiadzie dla BBC. 

Jak przyznał muzyk, zaledwie na rok przed śmiercią ojca, postanowił wyjaśnić z nim wszystko to, czego dowiedział się o przyrodnim bracie.

"Zapytałem go, czy kochał moją matkę, a on odpowiedział, że tak. Powiedziałem: jak to się mogło stać? Na co on odparł - "mogło" i zapewniał, że próbował to naprawić" - wyjaśnił.

Daria Ładocha po premierze "Elvisa". "Takie filmy są potrzebne"
Daria Ładocha po premierze "Elvisa". "Takie filmy są potrzebne" Daria Ładocha była jedną z gwiazd, która zjawiła się na uroczystej prapremierze filmu "Elvis" w warszawskim kinie Helios. Gwiazda nie ukrywała, że najnowsza produkcja wytwórni Warner Bros. Pictures wywołała u niej ogromne emocje, a nawet płacz.

Bono - rodzina i życie prywatne

Bono w wywiadzie dla BBC Radio zaznaczył, że w 2022 roku odbędzie się premiera jego autobiografii, w której ujawni jeszcze więcej nieznanych dotąd faktów i historii ze swojego życia. Prywatnie artysta jest od 1982 roku mężem aktywistki i bizneswoman, Alison Hewson. Para doczekała się czwórki dzieci. 

Lider U2 wielu osobom kojarzy się z charakterystycznymi okularami przeciwsłonecznymi, bez których niemal nigdy się nie pokazuje. Podczas wywiadu dla "Rolling Stone" wyznał, że choć jest to już jego znak rozpoznawczy, są dla niego ważne również ze względów zdrowotnych. 

"Mam bardzo wrażliwe oczy na światło. Jeśli ktoś zrobi mi zdjęcie, flesz będę widział przez resztę dnia. Moje prawe oko puchnie. Mam tam blokadę, więc moje oczy bardzo się czerwienią. Więc jest to po części próżność, po części prywatność, a po części wrażliwość" - powiedział. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości