Gwiazdy

Monika Miller zabrała dziadka na festiwal. Leszka Millera i wnuczkę łączy wspólna pasja

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Reporter:
Aleksandra Głowińska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Monika Miller o dziadku

Monika Miller przyszła na wernisaż i aukcję charytatywną "Lepsze jutro dla Ukrainy" w towarzystwie dziadka. Jak się okazuje, Leszek Miller był ostatnio na konwencie fantasy. Monika Miller rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl zdradziła, czym fascynuje się dziadek.

Monika Miller jest wnuczką byłego premiera Leszka Millera. O dziewczynie zrobiło się głośno po tym, jak dziadek opublikował jej zdjęcie w mediach społecznościowych. W sieci zawrzało. Świat dowiedział się o istnieniu wytatuowanej fotomodelki, której stylizacje często wzbudzały kontrowersje. Niedawno Monika Miller wzięła udział w akcji charytatywnej na rzecz uchodźców z Ukrainy. Pozowała do zdjęć w wyjątkowej sesji.

Monika Miller o dziadku. Razem chodzą na festiwale

Monika Miller zjawiła się na wernisażu fotografii "Lepsze jutro dla Ukrainy" w towarzystwie dziadka. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl przyznaje, że jest jej dużo raźniej, gdy ma go u swojego boku.

- Chciałam, żeby sam zobaczył zdjęcia. Może też coś uda się wylicytować. Jemu temat [wojny w Ukrainie - przyp. red.] też jest bliski, stara się pomagać jak może, więc bardzo się cieszy, że mógł przyjść - mówi Monika Miller.

To niejedyne wydarzenie, na którym wnuczka wystąpiła u boku dziadka. Jak się okazuje, rodzina niedawno zawitała na festiwalu fantasy, który odbywał się w Poznaniu. Czy to oznacza, że Leszek Miller ma nową pasję?

- Mój dziadek jeździ tam co roku. Oczywiście teraz była pandemia i nie miał okazji. Mój dziadek ma też siedzibę w Poznaniu, więc tak wszystko jest mu bardzo bliskie. Nawet jak sam nie szedł na festiwal, to widział tych wszystkich ludzi i to, co się tam działo. On sam kocha "Hobbita", "Władcę Pierścieni", "Gwiezdne wojny" i jego to jak najbardziej interesuje. Łączy nas wspólna pasja - dodaje Monika Miller.

Monika Miller o dziadku Leszku Millerze
Monika Miller o dziadku Leszku Millerze Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Monika Miller - kim jest?

Monika Miller urodziła się w Ukrainie, jednak większość życia spędziła w Warszawie. Jest córką Leszka Millera juniora, wnuczką byłego premiera Leszka Millera. O kobiecie zrobiło się głośno po tym, jak dziadek opublikował jej zdjęcie na platformie Twitter. Wnuczka Leszka Millera lubi szokować - jest znana z kontrowersyjnych stylizacji i wypowiedzi. Monika Miller ma na swoim koncie sesje zdjęciowe w bieliźnie oraz topless. Największą uwagę internautów wzbudzają liczne tatuaże, które pokrywają znaczną część ciała fotomodelki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości