Borys Szyc na jesiennym zdjęciu z patchworkową rodziną. "Ale piękna gromadka!"

Borys Szyc i Justyna Nagłowska-Szyc
Borys Szyc i Justyna Nagłowska-Szyc pokazali rodzinę
Źródło: MWMEDIA
Borys Szyc opublikował na Instagramie wyjątkowe zdjęcie. Aktor zapozował na stogach siana razem z Justyną Nagłowską-Szyc, ich dwuletnim synkiem oraz córkami żony z jej poprzedniego związku. Internauci byli zachwyceni tym rodzinnym kadrem, a my sprawdziliśmy, co słychać u najstarszej pociechy gwiazdora, 18-letniej Soni.

Stadnina koni rodziny Ferensteinów to jedno z najbardziej kultowych miejsc w Polsce. Co roku do ośrodka prowadzonego przez Karolinę Ferenstein-Kraśko zjeżdżają się tłumy gwiazd, by świętować Hubertusa. W tym roku w mazurskiej stadninie zjawiła się między innymi Natalia Klimas, Agnieszka Woźniak-Starak, a także Borys Szyc, który zabrał ze sobą całą rodzinę.

Borys Szyc na zdjęciu z żoną i dziećmi. Rodzina zapozowała na sianie

Borys Szyc to nie tylko jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, ale także mąż i ojciec na pełen etat. Gwiazdor polskiego kina od kilku lat jest mężem Justyny Nagłowskiej-Szyc, z którą ma dwuletniego synka Henryka. Chłopiec często pojawia się na zdjęciach, które publikują na Instagramie jego słynni rodzice. Uroczy blondynek o niesamowitym uśmiechu już dawno skradł serca fanów. Internauci dużo rzadziej mogą oglądać za to starszą pociechę Borysa Szyca - córkę Sonię, która jest owocem jego relacji z Anną Bareją.

HYZY_PATCHWORKOWARODZINA
Maja Hyży o patchworkowej rodzinie
Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o wakacjach patchworkowej rodziny.
Źródło: Co za Tydzień

Justyna Nagłowska-Szyc również świetnie się sprawdza w roli rodzica. Oprócz syna Borysa Szyca kobieta na co dzień wychowuje też swoje dwie nastoletnie córki z poprzedniego związku. Teraz prawie cała patchworkowa rodzina po raz pierwszy od dawna pokazała się na wspólnej fotografii.

"Weekend na naszych ukochanych Mazurach i okazja, żeby pobyć razem. Prawie w komplecie. Brakuje jeszcze Soni. Karolina Ferenstein-Kraśko dziękujemy za moc wrażeń podczas tegorocznego Hubertusa" - napisali Borys Szyc i Justyna Nagłowska-Szyc, pozując razem z dziećmi na snopkach siana.

Fani byli zachwyceni rodzinnym kadrem. Pod postem wypowiedziały się również gwiazdy.

"Piękna rodzinka" - skomentowała Anna Dec.

"Ale piękna gromadka!" - dodała Katarzyna Dąbrowska.

"Piękne zdjęcie" - napisała Agnieszka Sienkiewicz.

Borys Szyc oprócz syna, ma też dorosłą córkę. Czym zajmuje się Sonia Szyc?

Na rodzinnym zdjęciu z Gałkowa zabrakło najstarszej pociechy Borysa Szyca, córki Soni, która w tym roku skończyła 18 lat. Nastolatka jest owocem jego związku z Anną Bareją. Para rozstała się, gdy dziewczynka miała zaledwie roczek. Borys Szyc prowadził wówczas bardzo imprezowy tryb życia.

Sonia Szyc rzadko pojawia się na instagramowym koncie ojca, jednak sama jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie dzięki temu wiemy, że 18-latka odziedziczyła po rodzicach miłość do sztuki. Dziewczyna bowiem przejawia talent wokalny, a także uczy się gry na fortepianie. Niedawno również okazało się, że stawia pierwsze kroki w aktorstwie pod czujnym okiem ojca.

"Dziś stanąłem z moją córką przed kamerą. Pierwszy raz była na planie, kiedy kręciłem 'Oficera'. Później wielokrotnie mnie odwiedzała, bawiąc się w przyczepie lub biegając po planie. Ale nigdy nie chciała być aktorką. Tak przynajmniej mówiła… Dziś zaczęliśmy wspólnie przygodę życia, grając razem w filmie, co jest dla mnie na równi wzruszające i abstrakcyjne. Jest spokojna, uważna, skromna i totalnie przygotowana. A ja jestem w szoku i rozpływam się w ojcowskiej dumie. I zadumie nad mijającym czasem" - napisał dumny z córki Borys Szyc.

Przeczytaj więcej o córce Borysa Szyca na cozatydzien.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości