Mąż Justyny Nagłowskiej z dumą o jej sukcesach. Zamieścił wzruszający wpis

Borys Szyc jest dumny z żony
Borys Szyc jest dumny z żony
Źródło: MWMEDIA
Borys Szyc jest dumny z osiągnięć żony. Justyna Nagłowska prowadzi podcast, którego popularność nieustannie rośnie. Aktor postanowił pochwalić się sukcesem żony i opublikował czuły wpis.

Justyna Nagłowska jest z wykształcenia reżyserem. Z pierwszego małżeństwa ma dwie córki: Franciszkę i Stefanię, które wychowuje wraz z Borysem Szycem. Para po kilku latach związku powiedziała sobie "tak". Ceremonia odbyła się w 2019 roku na hiszpańskiej wyspie Es Vedra, niedaleko Ibizy.

Borys Szyc jest dumny ze swojej żony

Aktor postanowił pochwalić się osiągnięciami żony za pośrednictwem mediów społecznościowych. Justyna Nagłowska zainspirowana własnymi doświadczeniami z trudnej macierzyńskiej drogi stworzyła podcast "Matka też człowiek". Zaprasza do niego specjalistów oraz znanych rodziców, którzy w szczerych wywiadach opowiadają o blaskach i cieniach rodzicielstwa. Okazało się, że podcast jest niezwykle popularny, czym pochwalił się mąż autorki. "Matka też człowiek" zajmuje 3. miejsce na liście Top Podcastów znanej platformy muzycznej. A to wszystko zaledwie po dwóch latach od startu projektu. Borys Szyc postanowił pokazać swoją dumę, publikując screen listy i dodając od siebie kilka słów:

"Dziś rozpiera mnie duma małżeńska. Moja żona na 3. miejscu Top Podcastów w Polsce. Wszystko dzięki swojej ciężkiej pracy, talentowi, poświeceniu i empatii, dzięki której zjednała sobie tysiące kobiet (i nie tylko bo faceci tez słuchają). Kochanie zrobiłaś to SAMA i wiem, ile Cię to czasem kosztuje wyrzeczeń i siły, którą jeszcze musisz podzielić między trójkę dzieci w domu. Podziwiam cię. Twój mąż Justyny Nagłowskiej" - napisał Borys Szyc.

Dotychczas w podcaście "Matka też człowiek" wystąpili m.in. Aleksandra Żebrowska, Agata Kulesza, Aleksandra Domańska, Monika Mrozowska czy Ekskluzywny Menel.

Quiz z Elizą i Jayem z "Hotelu Paradise"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Borys Szyc i Justyna Nagłowska - historia miłości

Para poznała się ponad 20 lat temu na planie spektaklu Teatru Telewizji. Wówczas Justyna Nagłowska była asystentką Krystyny Jandy, a Borys Szyc wcielał się w rolę syna aktorki. Oboje mieli wtedy zaledwie po 20-kilka lat. Ich relacja szybko przerodziła się w związek, jednak nie przetrwał próby czasu. Po latach ich znajomość się odrodziła. Powodem było zdjęcie, które kobieta opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych. Tak w jednym z wywiadów wspominał to Borys Szyc:

"Siedziała sama na wydmie [...] Od razu poczułem, że jest coś nie tak. Smutna? Samotna? Zdjęcie mnie na tyle poruszyło, że zaproponowałem wspólny obiad. Przyjechała na rowerze, który został już w restauracji na dłużej. Tamto spotkanie powróciło nasze życie do góry nogami. Zakochałem się na nowo. Justyna to piękna, mądra i dojrzała kobieta. Poznałem ją w trudnym momencie życia. Rozwodziła się, oboje mamy dzieci. Do tego doszła moja choroba alkoholowa, z którą się zmagałem. Poszliśmy na terapię, bo bardzo zależało nam na związku. Nie znam wielu par, które przeszły tak dużo w takim krótkim czasie, tak diametralnie zmieniając swoje życie i sprawdzając się w ekstremalnych sytuacjach. A my przetrwaliśmy! Co stanowi naszą wielką siłę".

Aż trudno uwierzyć, że para nie miała ze sobą kontaktu przez 10 lat. Związek z Justyną Nagłowską pomógł Borysowi Szycowi zmienić swoje życie, o czym przeczytacie w poniższym artykule:

Borys Szyc
Borys Szyc zerwał z przeszłością i teraz jest szczęśliwym mężem i ojcem. Oto historia jego życia
Borys Szyc to jeden z najbardziej znanych polskich aktorów. Przez wiele lat miał w mediach wizerunek skandalisty. Zerwał jednak z przeszłością i dziś jest szczęśliwym ojcem, uznanym aktorem i niepijącym alkoholikiem.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości