Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Grzegorz i Rafał Collinsowie
Grzegorz i Rafał Collinsowie
Źródło: MWMEDIA
Bracia Collins występują w 2. edycji programu "Nasi w mundurach". Grzegorz i Rafał Collinsowie przyznali, że zachęciliby swoje dzieci do odbycia szkolenia wojskowego. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz opowiedzieli, jakimi są rodzicami i zdradzili, czego chcieliby nauczyć swoje pociechy.

Grzegorz Collins ma nastoletnią córkę z poprzedniego związku. Utrzymuje przyjazne relacje z mamą swojej pociechy, czym zaimponował fanom. Za to Rafał Collins pozostaje w związku małżeńskim i wychowuje dwójkę dzieci. Jakimi ojcami są słynni bracia Collins?

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Bracia Collins o swoich dzieciach. Czego chcą nauczyć swoje pociechy?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Bracia Collins o swoich dzieciach. Jakimi są dla nich ojcami?

Kalina Szymankiewicz zapytała braci na planie "Naszych w mundurach", czy sami zachęciliby swoje pociechy do wojskowej musztry. Grzegorz Collins odparł, że z pewnością by to zrobił.

- Zachęciłbym moją córkę, nie rozpieściłem jej, to jest dobra dziewczynka, ale jednak tutaj na pewno by się czegoś nauczyła - stwierdził.

Mężczyzna opowiedział, czy zwykle jest typem surowego ojca.

- To oczywiście zależy od sytuacji. Moja córka wie o tym, że jak trzeba, to jestem jej przyjacielem, bratem, kumplem, kolegą, ale jak trzeba, to jestem jej prawdziwym ojcem z twardą ręką [...] Rodzice mylą te pojęcia, moje dziecko się mnie nie boi, ona nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt - kontynował wypowiedź pierwszy z braci Collins.

Córka Grzegorza Collinsa mieszka na co dzień ze swoją mamą. Uczestnik "Naszych w mundurach" zapewnia, że potrafi interweniować w różnych sytuacjach: - przyjeżdża ojciec, nie kumpel i siedzimy, rozmawiamy i wtedy ja jej tłumaczę, że tak się nie wolno zachowywać - podkreślił w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz.

Wypowiedź brata uzupełnił Rafał Collins. Młodszy z rodzeństwa podsumował wątek ojcostwa. Zdradził, jak sam chciałby być odbierany przez swoje dzieci.

Jest takie fajne powiedzenie, które chciałbym móc kiedyś zastosować wobec samego siebie i to jest tak, że jeżeli twoje dziecko zrobi coś złego, to ma nie myśleć: "o kurde, żeby się tata nie dowiedział", tylko ma pomyśleć: "kurde, muszę dzwonić do taty" i tego typu ojcem chciałbym być
- wyznał przed kamerą Rafał Collins.

"Nasi w mundurach". Bracia Collins o kulisach programu

W 2. edycji programu "Nasi w mundurach" występują: Sylwia Bomba, Alex Morzyńska, Mateusz "Big Boy" Borkowski, Iga Muszakowska, Bracia Collins, Karolina Miłoń, Hubert Szczypek, Wiesława Wołodkiewicz oraz Kamil Diaz.

Zapraszamy na kulisy programu tylko w cozatydzien.tvn.pl w odcinku cyklu wideo "Tajemnice Produkcji". Bracia Collins zdradzili, jak naprawdę wygląda udział w programie oraz wojskowa musztra. Dla uczestników show każdy dzień jest tajemnicą i sporym wyzwaniem.

- Oczywiście, że chciałbym wiedzieć, jak mam się przygotować. Co do plecaka wziąć czy kurczę, może jakąś kontrabandę przemycić, kanapkę z kuchni wziąć. Jedyne, co mamy, to wodę - zdradzili Rafał i Grzegorz Collinsowie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości