Brad Pitt jest w nowym związku? Jego wybranka jest 30 lat młodsza i... ma męża

Brad Pitt
Brad Pitt pokazał nową dziewczynę
Źródło: Getty Images
Brad Pitt został przyłapany na romantycznej randce w Paryżu. Wiemy, kim jest tajemnicza brunetka, w której towarzystwie spędzał miło czas. Okazuje się, że kobieta o imieniu Ines jest 30 lat młodszą od aktora biznesswoman. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że jest mężatką.

Brad Pitt jest aktorem znanym z wielu kultowych produkcji jak: "World War Z" czy "Zaginione miasto". Za rolę w filmie wyreżyserowanym przez Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood" otrzymał Oscara w kategorii "najlepszy aktor drugoplanowy". Parę lat temu było głośno na temat rozstania aktora z Angeliną Jolie. Wspomniani rozeszli się atmosferze skandalu.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

PRESSJUNKETDDTVN_CZT_WOZNIAKSTARAK_AKTORSTWO
Agnieszka Woźniak-Starak o aktorstwie. "Rzeczywiście był taki pomysł"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kim jest nowa partnerka Brada Pitta?

Brad Pitt został niedawno przyłapany na romantycznej randce z tajemniczą brunetką. Jak donosi magazyn "Paris Match" para wzięła udział w corocznej francuskiej ceremonii rozdania Cezarów w Fouquet’s na Polach Elizejskich, a później byli widziani na romantycznej kolacji.

Jak donoszą zagraniczne media aktor obecnie spotyka się z Ines de Ramon. Kobieta jest pochodzącą z New Jersey influencerką, która działa w branży fitness. Jest również dietetyczką i działa też w branży biżuteryjnej. 29-latka może pochwalić się imponującym wykształceniem, gdyż studiowała na Uniwersytecie Genewskim oraz posiada licencjat z zarządzania. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że Ines de Ramon jest mężatką aktora z "Pamiętników Wampirów" Paula Wesleya. Chociaż nadal formalnie są małżeństwem, to od 2022 roku pozostają w separacji.

Na temat spotkania Brada Pitta iu Ines de Ramon w Paryżu pierwszy doniósł magazyn "People" Okazuje się, że para do miasta miłości przyleciała oddzielnie już w czwartek w godzinach wieczornych.

"Podróżowali oddzielnie. Pitt przybył do Paryża w czwartek wieczorem, a de Ramon dzień później" – doniosło źródło magazynu.

Brad Pitt i Ines de Ramon spotykali się już wcześniej

Okazuje się, że wspólnie spędzone chwile w Paryżu nie są pierwszymi, jakie Brad Pitt i Ines de Ramon spędzili razem. Zakochani byli widziani już kilka miesięcy wcześniej w Los Angeles. Para spędziła wspólnie nawet urodziny aktora, które obchodził 18 grudnia. Wówczas ich relację opisał nawet Entertainment Tonight. 

"Brad i Ines niedawno zaczęli się spotykać. On lubi spędzać z nią czas i pragnie ją lepiej poznać. To wciąż jest nowe, ale widzą, jak się sprawy mają i się lubią. Dobrze się razem bawią" - donosiło źródło portalu.

Brad Pitt i Ines de Ramon zostali przyłapani również podczas wspólnych wakacji w Meksyku. Warto dodać, że wcześniej aktor miał spotykać się z wieloma sławnymi kobietami m.in. Emily Ratajkowski, jednak to pochodząca z New Jersey influencerka jest pierwszą, u boku której został nakryty przez paparazzi. Czy zatem łączące ich uczucie jest czymś poważniejszym? O tym z pewnością przekonamy się wkrótce.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości