Brad Pitt przyszedł na czerwony dywan w... spódnicy. Zdjęcia aktora obiegły sieć

Brat Pitt przyszedł na ściankę w spódnicy
Brat Pitt przyszedł na ściankę w spódnicy
Źródło: Gerald Matzka/Getty Images for Sony Pictures
Brad Pitt zjawił się na premierze filmu, w którym miał okazję zagrać. Popularny aktor wybrał na czerwony dywan jednak niecodzienny, jak na taką okazję, outfit złożony z ciężkich butów, różowej koszuli, brązowej, lnianej marynarki i... spódnicy z tego samego materiału.

Brad Pitt bezsprzecznie jest już ikoną współczesnego Hollywood i jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów na świecie. Gwiazdor od dawna jest wymieniany także w kręgu najlepiej ubranych celebrytów, którzy zawsze dbają o idealną prezencję na popularnych ściankach. Tym razem były mąż Angeliny Jolie postanowił złamać jednak ten schemat i na czerwonym dywanie pojawił się w komplecie, którego nie powstydziłaby się żadna polska babcia.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Brad Pitt przyszedł w lnianej spódnicy na premierę filmu

Brad Pitt był jedną z gwiazd, które pojawiły się na czerwonym dywanie w Berlinie podczas premiery filmu "Bullet Train". Aktor w produkcji Davida Leitcha wcielił się w rolę zabójcy, jednak na ściance nie prezentował się zbyt agresywnie. Były mąż Angeliny Jolie postawił bowiem na dość nietypową stylizację, która na myśl przywodzi raczej standardową szafę niejednej babci niż gwiazdora, który od wielu lat uchodzi za ikonę mody.

Brad Pitt pozował do zdjęć w wyciągniętym i za dużym lnianym komplecie w kolorze brązowym, do którego dodał różową koszulę. Owy komplet nie był jednak garniturem, a bardziej garsonką - zamiast spodni aktor wybrał bowiem... spódnicę. Do wszystkiego celebrytka dobrał ciężkie, czarne buty, z których wystawały długie skarpetki. Stylizację zwieńczyła biżuteria oraz okulary przeciwsłoneczne.

Brad Pitt w spódnicy na premierze filmu "Bullet Train"
Brad Pitt w spódnicy na premierze filmu "Bullet Train"
Brad Pitt w spódnicy na premierze filmu "Bullet Train"
Źródło: Ben Kriemann/Getty Images for Sony Pictures

Krótka spódnica odsłoniła także umięśnione nogi aktora, dzięki czemu było łatwo dostrzec jego tatuaże. Okazało się, że Brad Pitt na jednej z łydek ma tatuaż z nosorożcem, a na drugiej ludzką czaszkę. Zdjęcia gwiazdora z premiery szybko obiegły sieć i wywołały wiele emocji. To jednak nie pierwszy raz, gdy Brad Pitt stawia na takie stylizacje.

Ile trwa zapuszczanie brody? Książka "Męska sprawa" Bartka Jędrzejaka

Brad Pitt wiele lat temu pokazał się publicznie w sukienkach

Brad Pitt już wiele dekad temu, bo w latach 90., pokazał się opinii publicznej w dość niecodziennym wydaniu i zapozował dla magazynu "Rolling Stone" w różnokolorowych, krótkich i obcisłych sukienkach. Aktor zdecydował się także na wyrazisty makijaż i biżuterię. Autorem zdjęć był Mark Seliger.

 Warto zaznaczyć, że wielu słynnych obcokrajowców również sięgało po tak nieoczywiste kreacje. Wśród nich był nie tylko Brad Pitt, ale także między innymi: Harry Styles czy Lewis Hamilton.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Gerald Matzka/Getty Images for Sony Pictures

podziel się:

Pozostałe wiadomości