Brad Pitt zabrał nową dziewczynę do domu, który dzielił z Angeliną Jolie. Romantyczne chwile

Angelina Jolie i Brad Pitt
Brad Pitt zabrał nową dziewczynę do domu, który dzielił z Angeliną Jolie
Źródło: Getty Images
Brad Pitt od jakiegoś czasu spotyka się z Ines de Ramon, która wcześniej była żoną innego znanego aktora. Choć gwiazdor Hollywood jest już dawno po rozwodzie z Angeliną Jolie, to była żona może nie być zadowolona, gdzie eks partner spędza romantyczne chwile z nową dziewczyną. W tle spór o ogromny majątek najsłynniejszej aktorskiej pary.

Historia Angeliny Jolie i Brada Pitta zakończyła się w 2016 roku, gdy aktorka złożyła do sądu pozew rozwodowy. Gwiazda powołała się na "niemożliwe do pogodzenia różnice". Domagała się też wyłącznego prawa do opieki nad szóstką ich dzieci. Para sfinalizowała rozwód 12 kwietnia 2019 roku. Od tamtej pory obojgu przypisuje się kolejne romanse, ale tym razem głośno jest o nowej dziewczynie Brada Pitta.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

PREMIERABARBIE_HALEJCIO_BARBIE
Klaudia Halejcio o wizerunku lalek Barbie i kompleksach. "Musiałam nauczyć się śmiać z siebie"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Brad Pitt zabrał nową dziewczynę do domu, który dzielił z Angeliną Jolie

Angelina Jolie i Brad Pitt nie są już oficjalnie razem, ale wciąż wiele ich łączy. Oprócz kwestii opieki nad dziećmi kością niezgody jest majątek aktorskiej pary. Eksmałżonkowie nadal nie mogą dojść do porozumienia w niektórych kwestiach. Od miesięcy toczą spór o francuską rezydencję Chateau Miraval. Po rozwodzie Angelina Jolie miała wykupić część byłego męża. Transakcja nie doszła do skutku. Zagraniczne media informowały, że aktorka zdecydowała się sprzedać swoje udziały rosyjskiemu miliarderowi. Brad Pitt nie chce na to pozwolić. Gwiazdor zrobi wszystko, by do tego nie dopuścić. Zaczął więc od pozwania byłej żony. W międzyczasie laureat Oscara korzysta z posiadłości. Wraz z nową partnerką spędza w niej romantyczne chwile.

Brad Pitt od ponad pół roku spotyka się z trenerką Ines de Ramon, która była wcześniej żoną aktora z polskimi korzeniami Paula Wesleya, znanego z roli Stefana Salvatore w "Pamiętnikach Wampirów". Zakochani podobno świetnie się dogadują, co potwierdza informator magazynu "People".

"Oboje spędzają ze sobą dużo czasu tego lata, ponieważ naprawdę lubią swoje towarzystwo i są bardzo zakochani w sobie. To oczywiste dla każdego, kto zobaczy ich razem" - czytamy na stronie internetowej magazynu.

Brad Pitt spędza dużo czasu w winnicy Chateau Miraval oraz w innych częściach Europy. Nie chce dopuścić do tego, aby Angelina Jolie sprzedała to miejsce wspomnianemu miliarderowi. Według informatora nie życzy sobie, aby winnica była powiązana z rosyjskimi wpływami.

Brad Pitt o rozwodzie z Angeliną Jolie

Brad Pitt rok po złożeniu przez Angelinę Jolie pozwu rozwodowego udzielił wywiadu magazynowi "GQ", w którym przyznał się do walki z uzależnieniami. "Nie pamiętam dnia od zakończenia szkoły, w którym nie piłbym lub nie palił skręta. Mogłem opić Rosjanina jego własną wódką" - wyznał.

Aktor twierdził wtedy, że skończył z alkoholem, kiedy założył rodzinę. Po rozstaniu z Angeliną Jolie rozpoczął terapię. Gwiazdor długo nie chciał komentować decyzji o rozwodzie. Jednak podsumował zmiany w swoim życiu ciekawą refleksją.

"Pamiętam, jak w zeszłym roku nawiedziła mnie myśl: ktoś przechodził przez niemal identyczny skandal i wszędzie było o tym głośno. Pomyślałem, że nigdy nie będę musiał przez to przechodzić. Mam swoje życie, swoją rodzinę, robię swoje, nie robię nic nielegalnego, nie wchodzę nikomu w drogę. A teraz? Jak brzmiał ten cytat Davida Fostera? Prawda cię wyzwoli, ale najpierw sponiewiera" - w ten sposób podzielił się spostrzeżeniem o własnym życiu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości