Camilla Parker-Bowles pokazała się publicznie z siostrą. Podobieństwo jest uderzające

Camilla Parker-Bowles pokazała się w towarzystwie młodszej siostry
Camilla Parker-Bowles pokazała się w towarzystwie młodszej siostry
Źródło: Hugh Hastings - WPAPool/Getty
Camilla Parker-Bowles na jednej z ostatnich imprez pojawiła się w towarzystwie młodszej siostry. Żona króla Karola III i Annabel Elliot mają ze sobą świetne relacje, jednak rzadko pokazują się razem publicznie. Okazało się, że obie kobiety nie tylko podobnie się ubierają, ale także wyglądają niczym dwie krople wody.

Camilla Parker-Bowles jest związana z Windsorami od wielu dekad i od zawsze wywoływała ogromne zainteresowanie mediów. Mimo to niewiele wiemy o jej własnej rodzinie, ponieważ 75-latka bardzo strzeże prywatności swoich najbliższych. Co jakiś czas żona Karola III pojawia się publicznie w towarzystwie dzieci z pierwszego małżeństwa albo siostry. To właśnie Annabel Elliot towarzyszyła jej podczas ostatniej imprezy wydawniczej.

NATASZA_SIOSTRA
Natasza Urbańska o relacjach z siostrą. Są swoim przeciwieństwem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Camilla Parker-Bowles w towarzystwie młodszej siostry. Są do siebie bardzo podobne

Annabel Elliot to młodsza o dwa lata rodzona siostra Camilli Parker-Bowles. W poniedziałek 17 października żona króla Karola III uczestniczyła w uroczystym wręczeniu Nagrody Bookera w Round House w Londynie, gdzie zjawiła się właśnie w towarzystwie siostry. Obie panie tego wieczoru postawiły na klasykę: królowa małżonka wybrała klasyczną, czarną sukienkę, a Annabel Elliot garniturowe spodnie oraz marynarkę, które połączyła z białą koszulą. Na pierwszy rzut oka widać, że obie panie są łudząco do siebie podobne i noszą nawet prawie identyczne fryzury.

Camilla Parker-Bowles w towarzystwie młodszej siostry Annabel Elliot (z tyłu z prawej strony)
Camilla Parker-Bowles w towarzystwie młodszej siostry Annabel Elliot (z tyłu z prawej strony)
Camilla Parker-Bowles w towarzystwie młodszej siostry Annabel Elliot (z tyłu z prawej strony)
Źródło: Toby Melville - WPA Pool/Getty Images

73-latka na co dzień zajmuje się sprzedażą antyków oraz projektowaniem wnętrz. Siostra Camilli Parker-Bowles w 2014 roku została zakwalifikowana do grona najwybitniejszych projektantów Wielkiej Brytanii. Annabel Elliot jest szczęśliwa nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym. Od wielu lat jest żoną działacza Partii Konserwatywnej Simona Elliota, z którym doczekała się trójki dzieci.

Żona Karola III wychowała się z dwójką rodzeństwa. Niestety brat królowej małżonki, Mark Shand, pisarz i działacz ekologiczny, zmarł w 2014 roku.

Camilla Parker-Bowles od niedawna może się tytułować "królową małżonką"

Camilla Parker-Bowles w 1995 roku wzięła rozwód z pierwszym mężem, a dziesięć lat później poślubiła ówczesnego następcę brytyjskiego tronu. 75-latka przez dekady wiernie trwała przy boku Karola III, który w momencie objęcia władzy nad Zjednoczonym Królestwem obiecał ukochanej, że otrzyma tytuł "królowej małżonki". Warto podkreślić, że Elżbieta II kilka miesięcy przed swoją śmiercią również wyraziła taką wolę.

"Liczę na pomoc mojej ukochanej żony, Camilli. W uznaniu jej lojalności Koronie staje się ona moją królową małżonką" - powiedział niedawno nowy monarcha.

Camilla Parker-Bowles nie ma jednak najlepszej opinii u Brytyjczyków. Wszystko przez romans z synem Elżbiety II w momencie, gdy był on jeszcze mężem księżnej Diany. W Wielkiej Brytanii ostatnio krążą informacje o tym, że kobieta może pożegnać się z tytułem "królowej małżonki" jeszcze przed koronacją jej męża, jeśli nie przekona do siebie poddanych.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Hugh Hastings - WPAPool/Getty

podziel się:

Pozostałe wiadomości