Gwiazdy

Cezary Pazura pokazał zabawne zdjęcie żony. "To wyjaśnia, dlaczego kobiety są naszą lepszą połową"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz

Cezary Pazura pokazał zabawne zdjęcie z wakacji, do którego zapozował z żoną Edytą. Małżeństwo spędza z dziećmi wakacje na Malediwach. Fotografia opublikowana przez aktora to kontynuacja zdjęcia, które zamieściła wcześniej Edyta Pazura. Para zażartowała z sytuacji, a fani gwiazd od razu podchwycili dowcip.

Aktor pochwalił się zdjęciami ze wspaniałej podróży, którą zaplanował dla rodziny na czas ferii zimowych. Co ciekawe, Pazurowie nie zdecydowali się na zimowe szaleństwo na stoku. Zamiast wyprawy na narty postawili na ciepły klimat. Słońce, plaża i szum oceanu to wymarzony scenariusz na błogi relaks.

Cezary i Edyta Pazurowie na wakacjach. Jak spędzają czas z dziećmi?

Edyta Pazura jest miłośniczką fotografii, to ona zapewnia rodzinie pamiątki w postaci zdjęć. Publikuje na Instagramie relacje z podróży i opisuje je szerzej na swoim blogu. Żona Cezarego Pazury zamieściła post, w którym podzieliła się spostrzeżeniami i radami dla innych rodziców, którzy chcieliby zabrać w taką podróż swoje dzieci.

"Dla moich dzieci wyjątkowo wystarczającą atrakcją jest brak szkoły. Do tego woda, piasek i jak to się mówi: 'Oprócz błękitnego nieba, nic mi więcej nie potrzeba'. Dzieciaki warto wcześniej przygotować na taki wyjazd, zadać im pracę w postaci opracowania miniprzewodnika po Malediwach. Niech wcześniej napiszą, co chciałyby zrobić na wyspie" - radzi Edyta Pazura na swoim blogu.

Cezary Pazura również aktywnie spędza czas z dziećmi. Aktor ma dorosłą córkę Anastazję z pierwszego małżeństwa. Ma też trójkę dzieci z Edytą Pazurą, które wymagają sporo uwagi i oczekują od ich ojca zabawy. Amelia ma 13 lat, Antoni 10, a Rita w tym roku skończy 4 lata.

Maja Hyży o patchworkowej rodzinie
Maja Hyży o patchworkowej rodzinie Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o wakacjach patchworkowej rodziny. Źródło: Co za Tydzień

Zabawne zdjęcia Pazurów. Fani reagują na zdjęcie z pośladkami

Małżeństwo postanowiło opublikować na Instagramie podobne zdjęcia. Edyta Pazura jako pierwsza zamieściła fotografię z wakacji. W centralnym punkcie znalazł się Cezary Pazura z wyciągniętą ręką, która prowadzi wzrok obserwatorów na prawą stronę kadru, a dokładnie na pośladki żony aktora. Edyta Pazura zostawiła krótki opis pod zdjęciem.

"Naprawdę nie wiem, o co mu chodzi…" - napisała.

Z kolei na profilu Cezarego Pazury pojawiło się podobne zdjęcie - aktor jest wykadrowany centralnie, a po prawej stronie znów widzimy fragment ciała jego żony.

"Moje prywatne zaćmienie słońca. Na zawołanie" - napisał Cezary Pazura.

"Poczekaj, jak zacznę ćwiczyć pośladki" - wywołała dyskusję żona aktora.

Fani tej pary uwielbiają ich dystans do siebie i poczucie humoru.

"Zdjęcie, które wyjaśnia, dlaczego kobiety są naszą lepszą połową" - skomentował fan Cezarego Pazury.

"Jakbym widziała moje zdjęcia z urlopu robione przez męża" - napisała internautka.

"Piękna klata Pana Cezarego. Pokazuję mężowi Pana zdjęcia ku motywacji" - zauważyła kolejna osoba.

Zobacz więcej:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości