Cezary Pazura pokazał, jak wyglądała jego sylwetka kilka lat temu i dziś. Piękna metamorfoza

Autor:
Norbert
Żyła
Cezary Pazura o "Psach" i "Kilerze"

Cezary Pazura na swoim koncie w serwisie Instagram pokazał efekty kilkuletnich treningów pod okiem trenera personalnego. Aktor porównał zdjęcie sprzed lat ze swoją obecną sylwetką. Niejedna osoba może mu pozazdrościć formy.

Cezary Pazura jest urodzonym 13 czerwca 1962 r. polskim aktorem, który zasłynął z ról w produkcjach takich jak: "Kiler", "Chłopaki nie płaczą" czy "Nic śmiesznego". Prywatnie jest mężem o 26 lat młodszej Edyty Pazury, z którą ma trójkę dzieci. Aktor ma również dorosłą córkę z innego związku.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Wojciech Mecwaldowski, Anna Smołowik o filmie "Niebezpieczni dżentelmeni"
Wojciech Mecwaldowski, Anna Smołowik o filmie "Niebezpieczni dżentelmeni" Źródło: "Co Za Tydzień"

Cezary Pazura chwali się formą

Cezary Pazura dba o swoje ciało od dawna. 60-letni aktor jest w formie, jakiej mógłby mu pozazdrościć niejeden dwudziestolatek. Ostatnio aktor pokazał zdjęcia, które porównują jego sylwetkę na przełomie siedmiu lat.

Wspomniane fotografie pokazują efekty pracy nad własnym ciałem pod okiem trenera personalnego. Cezary Pazura w wymownym wpisie towarzyszącym zestawieniu dwóch zdjęć zachęcił swoich fanów do dbania o własne ciało:

[...] Pierwsze zdjęcie 2016r., drugie - styczeń 2023r. Przyzwyczajenie czy już przyjaźń. Niełatwo zrobić formę. Sztuka ją utrzymać. Z Tomkiem daję radę. Polecam. Początek roku więc pewnie ma jeszcze trochę przestrzeni, żeby się Wami zaopiekować. Próbujcie." - napisał wyraźnie zadowolony z efektów aktor.

Fani Cezarego Pazury gratulują mu świetnej formy

Cezary Pazura nie pierwszy raz pochwalił się rewelacyjną formą. W przeszłości aktor również dodawał na swoje konta w mediach społecznościowych wpisy pełne motywacji do ćwiczeń i dbania o swoje ciało.

Fani Cezarego Pazury nie kryli swojego entuzjazmu w związku z niesamowitą formą aktora. Pod jego zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci nie tylko gratulowali mu formy, ale również pisali mnóstwo komplementów:

"I tym sposobem ma zaplanowane treningi do końca świata i jeden dzień dłużej",

"A ja podziwiam za determinację i konsekwencję w dążeniu do celu, to się chwali, bo nie każdy ma takie samozaparcie w tym, co robi",

"Widze że nauka nie poszła w las i uczeń przerósł mistrza" - pisali internauci.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz także:

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości