Cezary Pazura pokazał zdjęcie z przeszłości. Wygląda jak... jego córka

Cezary Pazura pokazał zdjęcie z przeszłości
Cezary Pazura pokazał zdjęcie z przeszłości
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Cezary Pazura opublikował na Instagramie swoje zdjęcie z dzieciństwa. Jak się okazało, aktor wyglądał wtedy niemal zupełnie jak dziś jego córka Amelia. Internauci nie kryją zaskoczenia. "Ależ podobieństwo" - pisali.

Cezary Pazura jest szczęśliwym ojcem czwórki dzieci. Z pierwszego małżeństwa aktor ma córkę Anastazję, która ma 34 lata. W 2009 r. ożenił się z Edytą Pazurą. Owocem ich miłości jest troje wspaniałych dzieci, którymi rodzice chętnie chwalą się w mediach społecznościowych. I nic dziwnego!

Cezary Pazura pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Amelia, Antoni i Rita są oczkiem w głowie rodziców, co sami często podkreślają w mediach społecznościowych. Internauci zgodnie orzekli, że najmłodsze dzieci aktora są kopią Edyty Pazury. Tę opinię potwierdzał nawet sam aktor, jednak... ostatnio zmienił zdanie.

Teraz Cezary Pazura podzielił się z obserwatorami na Instagramie swoim zdjęciem z dzieciństwa. Jak się okazuje, młody aktor bardzo przypominał swoją córkę Amelię.

Zobacz wideo:

Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura opowiedział o swoich początkach z serialem "Tajemnica Zawodowa". Wyznał, że jest zafascynowany fabułą

Aktor wygląda jak jego córka?

Na Instagramie napisał:

"Byłem przekonany, że Amelia to 'czysta' Edytka… Żona twierdzi, że to 'czysty' ja… moje zdjęcie z młodości ma być dowodem. Już sam nie wiem… w sumie podobieństwo jest. W sumie ojciec i córka" - napisał.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy nie kryli swojego zaskoczenia.

"O wow, nie spodziewałam się takiego podobieństwa", "Antoś też jest do Pana podobny", "Trochę z Edytki, a trochę z pana", "Amelia to cały tata", "O matko, co za podobieństwo", "Ulubiony aktor z dzieciństwa" - pisali.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości