Cezary Pazura ubiera choinkę z dziećmi. Urocze nagranie obiegło sieć

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Cezary Pazura ubiera choinkę z dziećmi

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Również Edyta i Cezary Pazurowie przygotowują się do tego wyjątkowego czasu. Na Instagramie żona aktora zamieściła nagranie z ubierania drzewka świątecznego. Zobaczcie sami.

Edyta i Cezary Pazurowie są razem już 13 lat. Para pobrała się w 2009 r. i jeszcze w tym samym roku na świecie pojawiła się ich córka Amelia. Trzy lata później Edyta Pazura urodziła syna Antoniego, a w 2018 r. na świecie pojawiła się ich najmłodsza pociecha — Rita.

Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej" Cezary Pazura opowiedział o swoich początkach z serialem "Tajemnica Zawodowa". Wyznał, że jest zafascynowany fabułą

Cezary i Edyta Pazurowie ubierają choinkę

Małżeństwo jest bardzo aktywne w mediach społecznościowych, co nie przeszkadza im w tym, aby nie zdradzać zbyt wielu szczegółów z życia prywatnego. Cezary Pazura chroni swoją rodzinę i stara się nie poruszać w mediach tematów związanych z dziećmi.

Warto wspomnieć, że Cezary Pazura ma również córkę z pierwszego małżeństwa — Anastazję, która nie poszła jednak w ślady znanego taty i zajęła się tworzeniem grafik komputerowych. Ostatnio o jej wystawie było głośno w mediach.

Nagranie stało się hitem sieci

Do Świąt Bożego Narodzenia zostało już zaledwie tylko klika dni w związku z tym Cezary i Edyta Pazurowie postanowili udekorować drzewko w swoim domu. Nagranie z tego rodzinnego wydarzenia opublikowała Edyta Pazura.

Napisała:

"W święta nie lubię: przepychu, brokatu, satyny, i innych świecących gadżetów. Dla mnie choinka to wehikuł czasu i powrót do dzieciństwa. Choinka to personalizowany notatnik, mapa myśli i pamiętnik w jednym" - czytamy.

Na nagraniu widzimy, jak cała rodzina wspólnie ubiera choinkę, a na końcu widać cały efekt.

Nagranie szybko obiegło sieć, a internauci byli zachwyceni obrazkiem.

"Piękny klimat", "Zazdroszczę wam takiego rodzinnego strojenia", "U mnie tylko tato ubiera choinkę", "Nie sądziłam, że można mieć tak wspaniałą atmosferę przy ubieraniu drzewka" - czytamy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości