Charytatywny pokaz "Kochajmy się". Gwiazdy i ich partnerzy razem na scenie

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Słynne pary wzięły udział w charytatywnym pokazie mody

"Kochajmy się - Walentynki z gwiazdami" to niezwykły pokaz mody, w którym wzięły udział rodzime sławy i ich życiowi partnerzy oraz partnerki. Celebryci przeszli po wybiegu w kilku kreacjach, a to wszystko w szczytnym celu. Pieniądze zostały przekazane na pomoc w leczeniu i rehabilitacji dwuletniej dziewczynki z wadą serca.

Walentynki to uwielbiane na całym świecie święto zakochanych, które chętnie celebrują również gwiazdy. Wśród polskich sław znalazły się również te, które postanowiły podzielić się swoją miłością z potrzebującymi. Z tej okazji kilka znanych par wzięło udział w charytatywnym pokazie mody pt. "Kochajmy się - Walentynki z gwiazdami". Zakochani tym samym wsparli rehabilitację małej Hani z Grodziska Mazowieckiego, która niedawno przeszła operację serca. Link do zbiórki na leczenie dziewczynki znajdziesz TUTAJ.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Andrzej Sołtysik o walentynkach
Andrzej Sołtysik o walentynkach Andrzej Sołtysik o walentynkach

Gwiazdy na walentynkowym pokazie mody. Wsparły leczenie chorej dziewczynki

Gwiazdy pojawiły się razem na wybiegu i zaprezentowały się w kilku odsłonach. Znane pary pokazały się w wersji sportowej, piżamowej, eleganckiej, a nawet w ślubnych kreacjach. Udział w wydarzeniu wzięli: Agnieszka Wasilewska, Piotr Mróz, Karol Strasburger, Małgorzata Strasburger, Monika Richardson, Konrad Wojterkowski, Maja Hyży, Konrad Kozak, Aleksandra Kostka, Piotr Dzięcielski, Mandaryna, Mery Fajst, Robert Fajst oraz Karolina Motylewska. Wydarzenie poprowadziła Eliza Gwiazda.

Niektórzy po raz pierwszy pokazali się publicznie razem. Inni nie ukrywali, że nie przepadają za Walentynkami, jednak tym razem z tej okazji chciały wesprzeć szlachetną akcję i podzielić się swoją miłością z kimś jeszcze.

"Kiedy ktoś pyta, czy obchodzę Walentynki, mówię, że: - Owszem, wielkim łukiem. Niby taki sucharek, po mężu, ale jednak ze szczyptą prawdy. Lubię świętować i celebrować, ale daty ważne dla mnie, nie dla tzw. ogółu. I po cichu, nie publicznie. Nasza miłość z Karolem nie wymaga ani specjalnych dni na to, by ją pielęgnować ani nad wyraz wielkich słów, gestów czy podarunków, by umieć się nią cieszyć i doceniać jej moc. [...] Po raz pierwszy od nie wiem, jak długiego czasu idziemy publicznie dzielić się miłością! Dałam się namówić Hannie Głowackiej, a każdy, kto mnie zna, wie, że ciężko kobieta miała. Ale jest argument mocny i ważny. Razem, za rąsię idziemy na wybieg w ten weekend, aby wesprzeć rehabilitację malutkiej, 2,5-letniej Hani po operacji serduszka! Nie mogłam odmówić, jako mama przede wszystkim" - pisała Małgorzata Strasburger na swoim koncie na Facebooku.

Żona popularnego prezentera tym samym zachęciła fanów pomocy małej Hani. Para przygotowała aukcję, na której można było wygrać wspólną kolację. Pieniądze z licytacji zostały przekazane na pokrycie kosztów turnusu rehabilitacyjnego dziewczynki.

"Najważniejszy był cel, pomoc Hani Bazarek Hani, która potrzebuje wsparcia w rehabilitacji po operacji serduszka. Dzielmy się dobrem, pięknymi emocjami i empatią" - dodał Karol Strasburger, który opublikował okolicznościowy post.

Gwiazdy i ich partnerzy wystąpili wspólnie na pokazie mody

Zdjęcia z charytatywnego pokazu "Kochajmy się - Walentynki z gwiazdami" znajdziecie poniżej:

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski Monika Richardson i Konrad Wojterkowski Źródło: Podlewski
Mandaryna z partnerem Źródło: AKPA Podlewski
Karol i Małgorzata Strasburgerowie
Karol i Małgorzata Strasburgerowie Karol i Małgorzata Strasburgerowie Źródło: AKPA Podlewski
Agnieszka Wasilewska i Piotr Mróz
Agnieszka Wasilewska i Piotr Mróz Agnieszka Wasilewska i Piotr Mróz Źródło: AKPA Podlewski
 Maja Hyży i Konrad Kozak
Maja Hyży i Konrad Kozak Maja Hyży i Konrad Kozak Źródło: AKPA Podlewski
Mandaryna z partnerem
Mandaryna z partnerem Mandaryna z partnerem Źródło: AKPA Podlewski
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski Monika Richardson i Konrad Wojterkowski Źródło: AKPA Podlewski
Mandaryna z partnerem
Mandaryna z partnerem Mandaryna z partnerem Źródło: AKPA Podlewski
Małgorzata i Karol Strasburgerowie
Małgorzata i Karol Strasburgerowie Małgorzata i Karol Strasburgerowie Źródło: AKPA Podlewski
 Maja Hyży i Konrad Kozak
Maja Hyży i Konrad Kozak Maja Hyży i Konrad Kozak Źródło: AKPA Podlewski
Aleksandra Kostka, Piotr Dzięcielski
Aleksandra Kostka, Piotr Dzięcielski Aleksandra Kostka, Piotr Dzięcielski Źródło: AKPA Podlewski

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: AKPA Podlewski

Pozostałe wiadomości