Cheryl Cole w ogniu krytyki. Jakie operacje przeszła brytyjska piosenkarka?

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Cheryl Cole przed teatrem. Czy brytyjska piosenkarka przeszła kolejne operacje plastyczne?

Czy Cheryl Cole przesadziła z operacjami plastycznymi? W sieci zawrzało, a opinie są mocno podzielone. Kilka dni temu paparazzi złapali wokalistkę przed teatrem. Komentujący nie pozostawiają na niej suchej nitki.

Choć można by przypuszczać, że czasy przerysowanych ust, zbyt mocnej opalenizny, nienaturalnie podniesionych brwi, czy kości policzkowych mamy już za sobą - nic bardziej mylnego. Medycyna estetyczna poszła bardzo do przodu, z czego nie boją się korzystać ci, których na nią stać. Czy efekt metamorfozy 39-letniej Cheryl Cole był wart tych pieniędzy?

Cheryl Cole - kariera

Cheryl Cole znana jest jako wokalistka brytyjskiego pochodzenia. Zaczynała jako wokalistka brytyjskiego zespołu Girls Aloud. Karierę zbudowała również na tańcu i tworzeniu tekstów. Niejednokrotnie występowała też w roli jurora programów rozrywkowych.

Jej muzyczna kariera rozpoczęła się w 2002 roku, castingiem do programu Popstars: The Rivals. Spośród kandydatek wyłoniono pięcioosobowy girls band. Cheryl Cole dołączyła do Nadine Coyle, Sarah Harding, Nicoli Roberts i Kimberley Walsh. Dziewczyny pokonały męską konkurencję i wygrały program. Wspólnie wydały aż sześć płyt i pojechały w pięć tras koncertowych. W 2007 roku członkinie zdecydowały zawiesić działalność zespołu na rzecz budowania solowych karier. Po kolejnych trzech latach girls band zagrał kilka ostatnich koncertów, a w 2013 roku ostatecznie zakończył działalność.

Cheryl Cole - operacje plastyczne

Niedawno piosenkarka zdobyła rolę w brytyjskim teatrze. To właśnie tam została uchwycona w licznych obiektywach po raz ostatni. Fani są zaniepokojeni wyglądem 39-latki. Zwykle pod kolejnymi zdjęciami gwiazd wylewa się fala zachwytu nad jej urodą. Duże oczy, magnetyczne spojrzenie, włosy, figura - wszystko się zgadza. Tym razem jednak powszechny entuzjazm ustąpił miejsca pomrukom rozczarowania.

Niektórzy zarzucają piosenkarce taką ilość wypełniaczy i "zamrażaczy", która nie pozwala na bardziej emocjonalną mimikę. Inni mówią, że wygląda jak zupełnie inna osoba. Sama zainteresowana tłumaczy, że to nie medycyna estetyczna, a narodziny dziecka tak ją zmieniły. Syn Cheryl Cole, Bear, przyszedł na świat w 2017 roku.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: GC Images

Pozostałe wiadomości