"True Love" - poznajcie pierwszych uczestników nowego programu TVN 7

Autor:
Dagmara
Olszewska
Źródło:
Materiały prasowe
Edyta Zając poprowadzi program "True Love"

Już niedługo miłośnicy rajskich reality show będą mogli przenieść się do "True Love" na Karaibach. W nowym programie TVN 7 grupa singli zamieszka pod jednym dachem, by znaleźć prawdziwe i płomienne uczucie. Elementem, który wyróżni program będzie… wykrywacz kłamstw, który zweryfikuje intencje uczestników. Już dziś poznacie pierwszych trzech śmiałków nowego show. 

"True Love" zagości na ekranach telewizorów już w lutym 2023 roku. Na widzów oprócz obłędnych widoków, czekają wielkie emocje. Który z uczestników jako pierwszy weźmie udział w "Ceremonii prawdy"? 

Ciąg dalszy tekstu pod materiałem wideo.

Adam Zdrójkowski o miłości. Jego serce zabiło do kogoś mocniej?
Adam Zdrójkowski o miłości. Jego serce zabiło do kogoś mocniej? Adam Zdrójkowski wystąpi w nowym sezonie "Azja Express". W rozmowie z nami opowiedział o miłości, romantyzmie i randkach z koszmaru.

"True Love" - kim będą uczestnicy? 

Już dziś pragniemy przedstawić Wam uczestników "True Love". Jedną z pierwszych mieszkanek karaibskiej willi jest Oliwia Ścierczak. 24-latka z Poznania z wykształcenia jest prawniczką, jednak zawodowo zajmuje się dietetyką. Przyznaje, że uwielbia rozpieszczać najbliższych domowymi wypiekami i pysznym jedzeniem. Tuż obok pasji do wybornych posiłków znajduje się jej zamiłowanie do sportu i dbałość o sylwetkę. 

Uczestniczka "True Love" deklaruje, że kocha przebywać wśród ludzi i ceni sobie oddanie i szczerość. Choć do niedawna przelotne romanse były jej codziennością, teraz chce postawić na długą relację pełną miłości, uczucia i zaangażowania. 

Oliwia Ścierczak
Oliwia Ścierczak - nowa uczestniczka "True Love" Oliwia Ścierczak Źródło: Materiały prasowe

Do walki o podbój serca uczestników stanie także Sara Urban. 21-letnia mieszkanka Wrocławia studiuje socjologię, a obecną karierę związała z telekomunikacją. W wolnych chwilach jeździ na motocyklu, śpiewa we własnym zespole, aktywnie dba o sylwetkę na siłowni i planuje kolejne podróże. Jedną z jej najbardziej wyrazistych cech jest bezpośredniość i jak sama mówi, zdarzyło jej się podrywać mężczyzn "niczym pijany wujek na weselu".

Sara do "True Love" zgłosiła się przepełniona nadzieją na idealną miłość, pełną spontaniczności, szaleństwa, ale i spokoju. Czy w programie odnajdzie partnera na całe życie? 

Sara Urban
Sara Urban - nowa uczestniczka "True Love" Sara Urban Źródło: Materiały prasowe

"True Love" - lista uczestników 

Program "True Love" to także miejsce, w którym panowie będą mogli zawalczyć o serca kobiet. Jednym z nich będzie Kamil Skiba, 23-latek mieszkający na co dzień w Warszawie. Uczestnik miłosnego show deklaruje, że w jego życiu ogromną rolę odgrywa sport. Pracuje bowiem jako ratownik wodny, instruktor pływania, zajęć fitness a także - uczy sportów zimowych. Jednym z jego kolejnych marzeń jest… stanie się sławnym i rozpoznawalnym. 

Choć kocha sport, nie stroni od imprez i upojnych wieczorów w doborowym towarzystwie. Jak wyjaśnił, jego ideałem jest drobna, lekko zadziorna brunetka o wysportowanej sylwetce. Czy w "True Love" odnajdzie szczęście? Zapraszamy przed telewizory już 27 lutego. Odcinki miłosnego show będą też dostępne na www.player.pl.

Kamil Skiba
Kamil Skiba - uczestnik "True Love" Kamil Skiba Źródło: Materiały prasowe

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło: Materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości