Chris Hemsworth o pracy z żoną. Zaskakujące, co powiedział o ich związku

Chris Hemsworth, Elsa Pataky
Chris Hemsworth, Elsa Pataky
Źródło: Getty Images
Chris Hemsworth i Elsa Pataky to znani aktorzy i małżonkowie. Niedawno mieli okazję pracować przy jednej produkcji. Wystąpili w filmie "Furiosa: A Mad Max Saga". Co ciekawe doświadczenie to określili jako "randkę". Jak praca wpłynęła na ich relację? Zobaczcie, co powiedzieli.

Chris Hemsworth i Elsa Pataky pobrali się w grudniu 2010 roku. Para ma trójkę dzieci: 12-letnią córkę Indię oraz 10-letnich bliźniaków Sashę i Tristana. Aktor często publicznie wyraża swoją miłość i podziw dla żony, jak np. w lipcu 2023 roku, kiedy opublikował na Instagramie wzruszający wpis z okazji jej 47. urodzin.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

100430304_PMJP_ROZENEK_WYZWANIA_TRIATHLON
Małgorzata Rozenek-Majdan o przyszłych wyzwaniach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Chris Hemsworth i Elsa Pataky o wspólnej pracy

Na planie "Furiosa", prequelu do "Mad Max: Fury Road", Chris Hemsworth wciela się w rolę wojownika Dementusa, podczas gdy Elsa Pataky gra dwie różne postacie. Aktor podczas jednego z wywiadów żartował, że dla nich praca na planie była formą "randki", ponieważ z powodów rodzinnych zazwyczaj trudno im znaleźć czas tylko dla siebie.

Jak zaznaczyli, praca razem dała im nie tylko możliwość wspólnego spędzenia czasu, ale także zacieśniła więzi. Co ciekawe, po pewnym czasie para zaczęła zabierać na plan filmowy swoje dzieci. Wszystko po to, by zobaczyły kulisy ich pracy na produkcji filmowej.

Chris Hemsworth przyznał również, że choć kocha zawód aktora, największym priorytetem są dla niego dzieci. To właśnie ze względu na nie wybrednie podchodzi do przyjmowanych ról. Zwłaszcza gdy praca wiąże się z dalekimi wyjazdami.

Chris Hemsworth i Elsa Pataky - historia relacji

Chris Hemsworth to australijski aktor, Elsa Pataky to hiszpańska aktorka znana m.in. z serii "Szybcy i Wściekli". Poznali się w 2010 roku. Zaledwie kilka miesięcy po pierwszym spotkaniu, para wzięła ślub. Ich szybkie zaręczyny i małżeństwo były zaskoczeniem dla wielu, ale ich miłość okazała się trwała. W 2012 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córkę Indię Rose. Dwa lata później, w 2014 roku, rodzina powiększyła się o bliźniaków, Sashę i Tristana. Małżeństwo często dzieli się rodzinnymi chwilami w mediach społecznościowych.

Chris Hemsworth i Elsa Pataky nie ukrywają, że ich związek wymaga pracy i kompromisów. Gwiazdor często publicznie mówi o tym, jak ważne jest dla niego bycie obecnym ojcem i mężem. Ukochana wspiera jego karierę, a jednocześnie realizuje swoje projekty filmowe i telewizyjne. Ich wspólna obecność na czerwonych dywanach niemal za każdym razem staje się wielkim medialnym wydarzeniem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości