Krzysztof ze "ŚOPW" świętuje urodziny. "Popatrzcie na to zdjęcie dzisiejszego mnie"

Krzysztof Żółtak z 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Krzysztof Żółtak z 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Źródło: Player
Krzysztof Żółtak, znany z udziału w 9. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", obchodził niedawno 34 urodziny. Choć jego małżeństwo z Magdaleną Białas nie przetrwało, to tysiące osób wciąż śledzi losy popularnego uczestnika w mediach społecznościowych. Jego post urodzinowy niesie ważne przesłanie.

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" Krzysztof Żółtak nie znalazł miłości. Pokazał jednak swoją artystyczną duszę i ujął widzów romantycznymi gestami wobec swojej programowej żony. Ich związek nie zakończył się happy endem. Mimo to publiczność wciąż pozostaje zainteresowana życiem mieszkańca Przemyśla.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

CZT_KRZYSZTOFZOLTAK_METAMORFOZY
Krzysztof ze "ŚOPW" o metamorfozie po programie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof Żółtak z 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" obchodził urodziny

Krzysztof Żółtak z okazji 34. urodzin, które obchodził 14 maja, opublikował post na swoim profilu w mediach społecznościowych. Zapozował do zdjęcia na ścianie pełnej różowych kwiatów. Do postu dołączył fotografię z dzieciństwa.

W swoim poście uczestnik refleksyjnie przyglądał się mijającym latom i zastanawiał, jak szybko upływa czas. Wyznał, że przez uśmiech na jego twarzy przebija się dojrzałość i refleksja nad życiem, błędami i doświadczeniami, które sprawiły, że stał się silniejszy i mądrzejszy.

"W dzisiejszym dniu obchodzę moje 34 urodziny! Zastanawiam się, gdzie ten czas tak szybko ucieka. Patrząc na to zdjęcie sprzed lat, wydaje mi się, jakby to było wczoraj, gdy biegałem po podwórku z sąsiadką Anią, zbierając i opiekując się ślimakami. A teraz popatrzcie na to zdjęcie dzisiejszego mnie. Widzicie uśmiech? To uśmiech człowieka, który uczył się na swoich błędach, który upadał, ale zawsze wstawał. To uśmiech człowieka, który zrozumiał, że czas nie czeka, że trzeba brać życie za rogi i czerpać z niego pełnymi garściami" - napisał uczestnik programu TVN.

Krzysztof Żółtak z 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na zdjęciu z przeszłości

Krzysztof Żółtak z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" z okazji urodzin podzielił się na Instagramie nie tylko radością z okazji tego ważnego święta, ale także mądrością, którą chciałby przekazać swojemu młodszemu ja. Do posta urodzinowego dołączył zdjęcie z przeszłości oraz poruszające słowa, które skierowałby do samego siebie, gdyby miał możliwość spotkania się z tamtym Krzysiem.

"Wierz w siebie, Krzysiu!! Uwierz w swoje możliwości, w swoje marzenia. Niech nikt cię nie zniechęca, niech nikt nie gasi iskier w twoim sercu. Bo tylko ty masz moc, by spełnić swoje największe marzenia" - napisał Krzysztof Żółtak.

W dalszej części swojego wpisu uczestnik podkreślił również wagę zachowania dziecięcej wyobraźni oraz dobroci w relacjach międzyludzkich. Wskazał także na wartość, jaką niosą za sobą błędy, które są drogą do nauki. Zachęcił też do cieszenia się każdym dniem.

"Świat jest pełen możliwości! Nie bój się ich odkrywać. Nie trać dziecięcej wyobraźni. Ona jest twoim największym skarbem. Bądź dobrym człowiekiem. To najważniejsze w życiu. Nie bój się popełniać błędów. Na nich się uczymy. Ciesz się każdym dniem. On jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Warto więc pamiętać, że czas płynie nieubłaganie, ale to my sami decydujemy, jak go wykorzystamy. Żyjmy więc pełnią życia, z wiarą w siebie i otwartością na nowe doświadczenia, bo to właśnie one nadają naszemu życiu koloryt i głębię" - zaapelował Krzysztof Żółtak.

Jego słowa spotkały się z pozytywnym odzewem ze strony obserwujących, którzy docenili post wieloma reakcjami.

Krzysztof Żółtak z 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na zdjęciu z przeszłości
Krzysztof Żółtak z 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na zdjęciu z przeszłości
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości