Młodsza córka Jolanty Fraszyńskiej skończyła 20 lat. Jak wygląda Aniela?

Jolanta Fraszyńska
Jolanta Fraszyńska
Źródło: MWMEDIA
Jolanta Fraszyńska to ciesząca się popularnością aktorka znana z wielu ról w najbardziej kultowych polskich filmach i serialach. W wieku 55 lat artystka postanowiła urzędowo zmienić nazwisko. Od teraz nazrywa się Jolanta Przygoda. Prywatnie artystka jest mamą dwóch dorosłych już córek. Zobaczcie, jak wyglądają i czym się zajmują.

Jolanta Fraszyńska zbyła zamężna dwukrotnie. Pierwszym mężem aktorki był Robert Gonera, z którym ma córkę Nastazję. Z drugiego małżeństwa, z Grzegorzem Kuczeriszką, ma córkę Anielę. Oba te związki nie przetrwały próby czasu i zakończyły się rozwodami. Ile mają lat i co robią teraz córki Jolanty Fraszyńskiej?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

11022024_SESJAGOGGELBOX_BOMBA_CORKA_RODZICE
Sylwia Bomba o karierze córki w telewizji i rodzicach. Wspomina własne dzieciństwo
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Co robi córka Jolanty Fraszyńskiej Aniela Kuczeriszka?

Aniela Kuczeriszka to córka polskiej aktorki Jolanty Fraszyńskiej i byłego męża Grzegorza Kuczeriszki. Urodziła się w 2004 roku, a jej rodzice rozwiedli się w 2010 roku. Jolanta Fraszyńska od wielu lat jest partnerką trenera osobistego Tomasza Zielińskiego. Aniela 12 maja obchodziła ostatnio dwudzieste urodziny.

"20 lat temu, w tym najpiękniejszym miesiącu w roku, przyszła na świat moja druga córka - Aniela. Kochana życzę ci radości i wszystkiego, czego pragniesz. Ty wiesz najlepiej czego" - napisała aktorka na Instagramie z okazji urodzin córki.

Największą pasją Anieli jest jazda konna. Na specjalnym koncie na Instagramie dzieli się z fanami momentami ze swoich treningów, zawodów oraz fotografiami koni, w tym swojego konia o imieniu Gucci.

Co robi córka Jolanty Fraszyńskiej Nastazja Gonera?

Nastazja Gonera to córka Jolanty Fraszyńskiej i Roberta Gonery. Urodziła się w 1990 roku, a jej rodzice, mimo że byli uznawani za zgraną parę w polskim show-biznesie, rozeszli się po czterech latach małżeństwa.

Nastazja Gonera od młodych lat związana była z filmem i sztuką. Studiowała na Wydziale Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej PWSFTViT w Łodzi, gdzie zdobyła wykształcenie reżyserskie i scenopisarskie. Już jako dziecko miała okazję występować przed kamerą, co zapoczątkowało jej pasję do kina.

Obecnie jej kariera filmowa rozwija się bardzo dobrze. Stworzyła kilka filmów krótkometrażowych, dokumentów i etiud, zdobywając pierwsze sukcesy. Współpracowała nawet z takim gigantem polskiego kina jak Andrzej Wajda, asystując mu na planie filmu "Powidoki". Ponadto wystąpiła w teledysku Daniela Blooma (znanego również jako Daniel Borcuch) do piosenki "Katarakta".

Nastazja Gonera jest także finalistką konkursu organizatorów Teren TR w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Jako najmłodsza uczestniczka wyreżyserowała czytanie performatywne w ramach Międzynarodowego Festiwalu Digital Play zarówno w Warszawie, jak i w Nowym Jorku.

Mimo wielu osiągnięć Nastazja Gonera bardzo dba o prywatność. Jej konto w mediach społecznościowych jest prywatne. Jej matka, Jolanta Fraszyńska, czasami publikuje zdjęcia córki w sieci.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości