Gwiazdy

Chris Hemsworth zawiesza karierę. Aktor usłyszał od lekarza złe wieści

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Chris Hemsworth dowiedział się, że w przyszłości może zmagać się z ciężką chorobą

Chris Hemsworth dowiedział się, że w przyszłości może zmagać się z ciężką chorobą. Odkrycie wstrząsnęło aktorem, dlatego podjął decyzję o zawieszeniu kariery.

Chris Hemsworth to popularny hollywoodzki aktor, który zyskał popularność na całym świecie dzięki roli boga gromów Thora. Teraz zaskoczył wszystkich informacją o przerwaniu kariery. Jak argumentował tę decyzję?

Chris Hemsworth może zachorować na Alzheimera

Chris Hemsworth właśnie zakończył pracę na planie serialu dokumentalnego "Bez granic z Chrisem Hemsworthem". Aktor w programie pokonuje własne bariery, poszukując sposobu na lepsze i dłuższe życie. Podczas kręcenia jednego z odcinków gwiazdor poddał się badaniom genetycznym, których wyniki bardzo go zaniepokoiły. Okazało się, że Chris Hemsworth ma podwójny gen APOE4, który odziedziczył po obojgu rodzicach. Sprawia on, że ma osiem do dziesięciu razy większe prawdopodobieństwo zachorowania w przyszłości na chorobę Alzheimera.

Chris Hemsworth załamał się, słysząc diagnozę. Postanowił nieco zwolnić tempo i poinformował o zawieszeniu kariery. Aktor właśnie skończył pracę nad wszystkimi projektami i może pozwolić sobie na odrobinę wolnego.

"To naprawdę sprawiło, że chciałem wziąć trochę wolnego. A odkąd skończyliśmy program, kończyłem rzeczy, na które byłem już zakontraktowany" - powiedział w rozmowie z "Vanity Fair".

Chris Hemsworth chce w tym momencie skupić się na rodzinie.

"Teraz wracam do domu i zamierzam mieć sporo czasu wolnego i po prostu odpocząć. Być z dziećmi i rodziną, póki mogę" - stwierdził.

Gwiazdy "Rodu smoka" opowiedziały o pracy nad serialem
Gwiazdy "Rodu smoka" opowiedziały o pracy nad serialem Źródło: "Co Za Tydzień"

Chris Hemsworth zawiesza karierę dla rodziny - kim są jego żona i dzieci?

Chris Hemsworth i jego żona Elsa Pataky są jedną z najpopularniejszych par w Hollywood. Poznali się w 2010 roku. Ich związek rozwinął się bardzo szybko. Pobrali się trzy miesiące od ujawnienia, że są parą. Uroczystość miała miejsce w Boże Narodzenie 25 grudnia 2010 roku. Ceremonia była bardzo skromna i miała charakter prywatny. Odbyła się na jednej z indonezyjskich wysp.  Małżonkowie doczekali się trójki dzieci. W 2012 roku na świat przyszła ich córeczka o imieniu India Rose, a dwa lata później bliźniaki - Sasha i Tristan.

Zobacz zdjęcia:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości