Ciężarna Lara Gessler w kobaltowym staniku. "Potrafię zapomnieć kurtki"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Lara Gessler jest w ciąży

Lara Gessler obecnie oczekuje narodzin swojego drugiego dziecka z Piotrem Szelągiem. Popularna restauratorka nie boi się odważnych zdjęć i z dumą prezentuje swój ciążowy brzuszek. Tym razem gwiazda, zachwycając się polską pogodą, pokazała się w staniku. Przyznała, że gdy jest ciepło, zdarza jej się "zapomnieć kurtki".

Lara Gessler w 2020 roku po raz pierwszy została mamą i razem z mężem Piotrem Szelągiem powitała na świecie ich pierwsze dziecko, córeczkę Nenę. Para straciła głowę dla dziewczynki i szybko wczuła się w rolę rodziców. Zaledwie półtora roku później małżonkowie pochwalili się, że oczekują narodzin drugiej pociechy. Od tamtej pory córka Magdy Gessler z dumą prezentuje ciążowe krągłości.

Lara Gessler w odważnej stylizacji w ciąży. Fani zauroczeni jej stanem

Lara Gessler w obu ciążach nie bała się dość odważnych i dla wielu zapewne kontrowersyjnych ujęć. Gwiazda potrafiła zapozować nago i w ten sposób chwalić się swoim błogosławionym stanem. Opinie jej fanów były wówczas przeważnie podzielone, ale tym razem internauci nie kryli zachwytu.

Restauratorka pokazała się w kobaltowym, garniturowym komplecie. Marynarkę uzupełniały złote, ozdobne guziki, a spodnie były w modnym, rozszerzanym kroju. Tym jednak, co najbardziej zwróciło uwagę, był brak bluzki celebrytki. Lara Gessler postawiła bowiem na sam stanik w tym samym kolorze, co reszta jej stylizacji.

"Wiosna, jak lato. Kiedy wychodzę wieczorem i potrafię zapomnieć kurtki. Lubię, bardzo lubię. Biorąc pod uwagę, że dziś piątek, to pozdrawiam wszystkich, którzy dziś wieczorem tych kurtek zapomną" - napisała.

Fani byli pod wrażeniem jej figury i wyczucia stylu.

"Wygląda pani przepięknie";

"Wow, przepiękna kobieta";

"Jesteś cudowna" - czytamy w komentarzach.

Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" o jej małżeństwie po urodzeniu dziecka
Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" o jej małżeństwie po urodzeniu dziecka Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Lara Gessler i Piotr Szeląg spodziewają się drugiego dziecka

Lara Gessler i Piotr Szeląg pobrali się w momencie, gdy Lara Gessler była na finiszu ciąży z Neną. Para zorganizowała bajkowy i dość nietypowy ślub w Zakopanem, na który zaproszenie otrzymała tylko najbliższa rodzina i znajomi.

Małżonkowie powitali na świecie córeczkę Nenę w październiku 2020 roku. Dziewczynka często pojawia się na ich mediach społecznościowych, gdzie celebryci pozostają w stałym kontakcie z fanami. Tam też podzielili się drugą radosną nowiną. Na początku kwietnia 2022 roku Lara Gessler opublikowała filmik na Instagramie sprzed starej chaty, gdzie też ogłaszała ciążę z Neną. Na nagraniu widać było dziewczynkę na rękach Piotra Szeląga i ciężarną restauratorkę. Para zdradziła, że zna już płeć drugiego dziecka, ale na razie chce to zachować dla siebie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PAWEL WRZECION/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości