Lara Gessler świętowała z mamą Wielkanoc w Meksyku. W bikini wygląda zachwycająco

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Lara Gessler i Magda Gessler

Magda Gessler i Lara Gessler na święta wielkanocne wyjechały do Kanady, gdzie na co dzień mieszka narzeczony restauratorki — Waldemar Kozerawski. W Wielki Poniedziałek obie opublikowały posty z kolejnego punktu na mapie świątecznych podróży, a we wtorek rano pokazały zdjęcia z przygotowań do plażowania. Obie wyglądały zachwycająco i wystąpiły w niecodziennych wersjach. Zobaczcie zdjęcia.

Magda Gessler na wielkanocny wyjazd do Kanady zabrała ze sobą córkę, jej męża oraz wnuczkę. I jak się okazuje — Kanada nie była ostatnim punktem rodzinnej wycieczki. Korzystając z urlopu, cała rodzina wybrała się do Meksyku, by na rajskich plażach złapać trochę słońca i naładować baterie przed powrotem do Polski. We wtorek rano polskiego czasu Magda Gessler i Lara Gessler opublikowały zdjęcia z przygotowań do wyjścia na plażę. Obie w niecodziennych wersjach i obie piękne. Internauci nie szczędzili komplementów w komentarzach.

Zobaczcie, jak Magda Gessler prezentuje się bez makijażu i jak ciężarna Lara Gessler wygląda w bikini.

Magda Gessler bez makijażu

Magda Gessler pod koniec marca powiedziała "tak", przyjmując oświadczyny swojego wieloletniego partnera — Waldemara Kozerawskiego. Para od 20 lat dzieli życie pomiędzy Polskę a Kanadę. Zakochani są najlepszym dowodem na to, że związek na odległość jest możliwy. I może być szczęśliwy.

Po wspólnie spędzonych świętach wielkanocnych cała rodzina wybrała się do Meksyku, by złapać trochę słońca i pobyć razem w tym wyjątkowym czasie. Magda Gessler niedługo zostanie babcią dla kolejnego wnuka lub wnuczki — Lara Gessler jest bowiem w ciąży.

Restauratorka opublikowała zdjęcie z przygotowań do wypoczynku na meksykańskiej plaży w Zihuatanejo. Magda Gessler pozuje bez makijażu.

"W windzie droga … nad morze .. #playalaropazihuatanejo pobiegać z rana cudnie:) .. tu pełno miejscowych.. czuję się jak ryba w wodzie" - napisała w swoim stylu prowadząca "Kuchennych rewolucji".

Fani nie szczędzili jej komplementów.

"Wygląda Pani na szczęśliwą, cudownie", "Wygląda Pani cudownie", "Cud miód! Prawdziwa naturalna, wspaniała kobieta, w tym naszym świecie przepełnionym sztucznością!", "Pani jest ikoną wszystkiego. Kuchni, stylu, kobiecości, klasy — uwielbiam!" - czytamy w komentarzach.

Olga Buława o prowadzeniu ciąży w Polsce
Olga Buława o prowadzeniu ciąży w Polsce Źródło: Co za Tydzień

Lara Gessler z ciążowym brzuszkiem zachwyca w bikini

Nie tylko Magda Gessler zachwyciła internautów, ale również jej córka — Lara Gessler, która opublikowała zdjęcie w bikini i zaprezentowała ciążowy brzuszek w pełnej okazałości.

"U jednych mazurek, u innych kinder niespodzianka" - napisała pod fotką.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zaprzyjaźnionych gwiazd.

"Lara wyglądasz absolutnie najpiękniej" - napisała Zofia Zborowska-Wrona.

Zachwyt wyrazili również Anna Lewandowska, Rafał Maślak i Zofia Ślotała.

Zobaczcie zdjęcie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Pozostałe wiadomości