Co księżna Kate powiedziała Louisowi podczas koronacji? Odczytano z ruchu warg

Co księżna Kate powiedziała Louisowi podczas koronacji?
Co księżna Kate powiedziała Louisowi podczas koronacji?
Źródło: Getty Images
Książę Louis radośnie dokazywał podczas koronacji Karola III. Maluch, który nazywany jest pieszczotliwie "niesfornym księciem" po raz kolejny skradł uwagę fotoreporterów, udowadniając, że nie dla niego są dworskie zasady. W pewnym momencie do najmłodszego syna zwróciła się księżna Kate. Wiadomo, co mu powiedziała.

Nie milkną echa koronacji Karola III, która odbyła się 6 maja. Syn Elżbiety II był 40. koronowanym w Opactwie Westminsterskim władcą Wielkiej Brytanii, a poddani mogli obserwować pierwszą taką uroczystość od przeszło 70 lat. Nic więc dziwnego, że ceremonia i jej uczestnicy wciąż budzą wielkie emocje. Szczególną uwagę internautów przyciągnęły dzieci księżnej Kate i księcia Williama, które podczas koronacji dziadka miały szczególne zadanie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Koronacja Karola III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Księżna Kate upomniała księcia Louisa na balkonie Pałacu Buckingham

Książę George, czyli najstarszy syn pary i jednocześnie następca brytyjskiego tronu, szedł razem z Karolem III w uroczystej procesji. Młody książę starał się zachowywać powagę, jakiej wymagała sytuacja i wychodziło mu to całkiem dobrze. Z iście królewskim dostojeństwem prezentowała się także jego młodsza siostra, księżniczka Charlotte. Zupełnie inaczej miało się to jednak w przypadku najmłodszego z rodzeństwa, księcia Louisa.

Książę Louis już dawno został okrzyknięty "najbardziej niesfornym" członkiem rodziny królewskiej. Najmłodszy syn księżnej Kate potrafił w przeszłości publicznie... zatkać jej usta dłonią, gdy ta zwracała mu uwagę. Cały świat też widział, jak rozbawiony pokazywał fotoreporterom język. Podczas koronacji Karola III maluch ponownie skradł show.

Książę razem z rodzicami i resztą rodziny pojawił się po koronacji na balkonie Pałacu Buckingham, by pozdrowić poddanych. Chłopiec świetnie się bawił i machał dwiema rękami, co jest niezgodne z protokołem. Oprócz tego zarażał zgromadzoną publiczność swoim rozbrajającym uśmiechem. W pewnym momencie księżna Kate zwróciła się do syna.

Jedna z brytyjskich tiktokerek przeanalizowała ruch warg księżnej, która najpierw zapytała księżną Edynburga, w którym dokładnie momencie ich rodzina będzie fotografowana. Potem przywołała księcia Louisa do porządku.

Louis, przestań się tak wiercić i machać rękami, proszę 
- miała powiedzieć do syna Kate Middleton.

Fani nie ukrywali rozbawienia zaistniałą sytuacją.

"Ah, ten niesforny Louis";

"Mały książę skradł całe show";

"Louis powinien jej odpowiedzieć słowami piosenki "I dance, dance, dance with my hands'" - czytamy w komentarzach pod filmikiem.

Księżna Kate olśniła podczas koronacji Karola III

Księżna Kate została okrzyknięta jedną z najlepiej ubranych osób podczas koronacji Karola III. Żona następcy brytyjskiego tronu pojawiła się w Opactwie Westminsterskim w towarzystwie męża oraz dzieci i od początku zachwycała swoją szlachetną kreacją. Przyszła królowa Wielkiej Brytanii miała na sobie suknię od Alexandra McQueena w kolorze kości słoniowej.

Ubranie zdobiły liczne hafty, które reprezentowały każdy z czterech narodów Wspólnoty. Były to motywy róży, ostu, żonkila i kończyny. Największe wrażenie robiła jednak efektowna tiara, którą tego dnia księżna Kate z dumą prezentowała na głowie. Mniejszą wersję nakrycia głowy w kształcie splecionych ze sobą liści nosiła podczas koronacji także jej córka, księżniczka Charlotte.

Księżna Kate jak zawsze zadbała także o elementy symboliczne swojej stylizacji. Żona księcia Williama nałożyła diamentowy naszyjnik, który kiedyś należał do Elżbiety II. Do całości dobrała także kolczyki po swojej zmarłej teściowej, księżnej Dianie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości