Córka Artura Żmijewskiego świętuje urodziny ukochanej. Tort robi wrażenie!

Artur Żmijewski z córką i jej partnerką, Shandy Casper
Artur Żmijewski z córką i jej partnerką, Shandy Casper
Źródło: MWMEDIA
Ewa Żmijewska jest najstarszym dzieckiem Artura Żmijewskiego. Jakiś czas temu w mediach zrobiło się o niej głośno, gdy na jaw wyszło, że jest zaręczona z kobietą, Shandy Casper. Panie pojawiły się nawet razem z Arturem Żmijewskim na premierze filmu "Sami swoi. Początek", ucinając wszelkie spekulacje na temat rodzinnych relacji. Niedawno ukochana córki aktora obchodziła urodziny. Spędziła je w wyjątkowy sposób. Zobaczcie sami.

Artur Żmijewski jest jednym z tych aktorów, którzy dowodzą, że miłość na całe życie istnieje. Gwiazdor swoją wybrankę poznał bowiem jeszcze w czasach licealnych. Na ślubnym kobiercu u boku Pauliny Petrykat stanął w 1992 roku. Rok później na świecie pojawiła się ich córka Ewa. Niedługo później powitali jeszcze syna Karola i córkę Wiktorię.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

30052023_TAJEMNICEPRODUKCJI_SAMISWOI (2)
Tajemnice Produkcji #12 Kulisy filmu "Sami swoi. Początek". Stuletnie stroje i charakteryzacja aktorów
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Córka Artura Żmijewskiego świętuje urodziny partnerki

Córka Artura Żmijewskiego, choć jest artystką, nie poszła w zawodowe ślady ojca. Zdecydowała, że jej drogą będzie muzyka. Co ciekawe to właśnie podczas studiów wokalnych na Los Angeles College of Music w Pasadenie poznała Shandy Casper, swoją ukochaną, która obchodziła niedawno 30. urodziny. Z tej okazji w mediach społecznościowych Ewy Żmijewskiej pojawił się post, który w kilku zdjęciach zobrazował, jak panie świętowały ten dzień. Uwagę internautów przykuł niezwykły tort. Zobaczcie sami:

W kilka chwil pod postem pojawiła się lawina życzeń.

"W dniu twoich urodzin, życzę ci, aby każdy moment był jak ulubiona melodia, która gra w sercu i niesie ze sobą uśmiech, miłość i spokój. Niech każdy nowy dzień będzie wspaniałą nutą w symfonii twojego życia";

"Shandy, nasza kochana, niech uśmiech nigdy nie znika z twojej twarzy, bądź zdrowa i szczęśliwa. Wspaniałych projektów i mnóstwo miłości" - czytamy.

Ewa Żmijewska o reakcji ojca na związek z Shandy Casper

Ewa Żmijewska opowiedziała o coming oucie w wywiadzie z "Repliką" w 2023 roku. Jak przyznała, obawiała się reakcji społeczeństwa i tego, że jej wyznanie znacząco odbije się na karierze Artura Żmijewskiego.

"Mam ogromne szczęście i jestem wdzięczna swojej rodzinie, bo w przeciwieństwie do mnie, którą wymęczyły rozterki związane z coming outem, oni przyjęli go ze spokojem. Tata dowiedział się od mamy i obydwoje zapewnili mnie, że mnie kochają i nic tego nie może zmienić. W trakcie studiów wróciłyśmy do Polski na wakacje i przedstawiłam Shandy rodzinie, w tym dziadkom, którzy byli bardzo wspierający. [...] Szczerze mówiąc, obawiałam się, że mój coming out odbije się na karierze taty. Bardziej bałam się reakcji społeczeństwa niż rodziców. Ale porozmawiałam o tych obawach z tatą i zapewnił mnie, że nie mam się o co martwić, bo on kocha swoje dzieci bezwarunkowo. Mam jego pełne wsparcie [...] Powiedziałam ojcu o tych reakcjach, a on widząc, jak bardzo mnie ranią, powiedział: 'Nie czytaj tego. Zawsze będą ludzie, którzy będą cię kochali, i tacy, którzy będą nienawidzili'" - przyznała.

Jakiś czas temu Ewa Żmijewska wraz z Shandy Casper opowiedziały o swojej relacji Plejadzie. Okazało się, że partnerka córki Artura Żmijewskiego nie otrzymała takiego wsparcia w rodzinnym domu, dlatego, że jej rodzice się rozwiedli.

"Moja rodzina od razu zakochała się w Shandy, a mój tata jest całkiem normalnym tatą. Jest zwyczajnym gościem w domu. Jego popularność to nie jest pierwsza rzecz, o której mówię przy poznaniu. Jest też świetnym aktorem, Shandy też jest jego wielką fanką" - mówiła Ewa Żmijewska.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości