Córka Dariusz Szpakowskiego robi karierę w branży filmowej. Gdzie zagrała Gabriela Szpakowska?

Dariusz Szpakowski
Córka Dariusz Szpakowskiego robi karierę w branży filmowej. Gdzie zagrała Julia Szpakowska?
Źródło: MWMEDIA
Dariusz Szpakowski to wręcz ikoniczny komentator, a jego głos towarzyszy Polakom podczas najważniejszych sportowych zmagań. Prywatnie dziennikarz jest dumnym ojcem Gabrieli Szpakowskiej, która zagrała niedawno jedną z ról w znanym kinowym hicie. Dziewczyna swój talent z pewnością odziedziczyła po znanej mamie, która przed laty również robiła filmową karierę.

Dariusz Szpakowski to jedna z najbardziej znanych postaci w polskim świecie sportu ze względu na swój charakterystyczny głos. Jako komentator sportowy, jest aktywny w show-biznesie od wielu lat, jednak rzadko uczestniczy w wydarzeniach branżowych.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Maria Konarowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Maria Konarowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Gabriela Szpakowska robi karierę w świecie filmu

Niewiele osób wie, że młodsza córka Dariusz Szpakowskiego od niedawna również robi medialną karierę. Gabriela Szpakowska pomimo młodego wieku ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy w branży filmowej. Dziewczyna niedawno zagrała epizod jako recepcjonistka w filmie "Pokolenie Ikea".

W przeszłości Gabriela Szpakowska wystąpiła też w serialu TVN "Pod powierzchnią" oraz w filmie "Całe szczęście". Córka Dariusz Szpakowskiego ma także doświadczenie w realizowaniu się po drugiej stronie kamery. Pracowała m.in. jako kierowniczka produkcji.

Gabriela Szpakowska w przeszłości realizowała się również na planach filmów dokumentalnych. W biurze produkcji pracowała przy filmach "Agnieszka Radwańska. Anatomia zwycięstwa" oraz "Małyszomania. Kochaj i rzuć".

Kobieta talent z pewnością odziedziczyła po swojej sławnej mamie Grażynie Stachocie-Szpakowskiej, która w przeszłości była wziętą aktorką.

Historia miłości Dariusza Szpakowskiego i Grażyny Strachoty-Szpakowskiej

Spotkali się po raz pierwszy w latach 80. w telewizyjnej charakteryzatorni. Grażyna Strachota szykowała się do wystąpienia w teatrze telewizyjnym, a Dariusz Szpakowski, jak zawsze, był niezwykle zajęty. Nieco później, ich drogi skrzyżowały się ponownie podczas prywatnej wycieczki. Na stoku narciarskim w Zakopanem, aktorka próbowała po raz pierwszy nauczyć się jeździć na nartach, a on był już doświadczonym narciarzem. Po pierwszej wspólnej lekcji spotkali się na kolacji.

"Rozmawialiśmy o wszystkim! Nie wiem, jak to się stało, ale od razu zakochałam się w Darku na śmierć i życie. Podobał mi się jako mężczyzna, ceniłam go jako komentatora sportowego, imponował mi jako inteligentny i wrażliwy człowiek. Cztery lata później byliśmy już małżeństwem" - powiedziała Grażyna Strachota-Szpakowska w rozmowie z "Faktem".

Grażyna Strachota-Szpakowska po zawarciu małżeństwa na kilka lat zrezygnowała z kariery aktorskiej, aby w pełni poświęcić się wychowaniu ich pierwszej córki. Sześć lat później na świat przyszła ich druga pociecha. Kiedy Gabrysia poszła do przedszkola, aktorka wróciła na scenę, gdzie nadal pracuje.

Dariusz Szpakowski, Grażyna Stachura-Szpakowska
Dariusz Szpakowski z ukochaną Grażyna Stachurą-Szpakowską
Dariusz Szpakowski, Grażyna Stachura-Szpakowska
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości