Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie? [TYLKO U NAS]

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Magda Femme jest bohaterką najnowszego odcinka cyklu "W duszy mi gra". W rozmowie z Dominiką Kowalewską opowiedziała nie tylko o zawodowej drodze, ale również prywatności i macierzyństwie. Mając 37 lat, wokalistka urodziła córkę. Nel ma już 15 lat. Czy planuje pójść śladami mamy?

Magda Femme jest wokalistką, nauczycielką i autorką tekstów. Jednak, jak sama podkreśla, to macierzyństwo okazało się jej najważniejszą życiową rolą. Od przeszło 15 lat wychowuje córkę Nel. I choć dziewczynka ma na koncie pierwszy debiut muzyczny, jak na razie z dużą dawką ostrożności podchodzi do branży, w której mama czuje się jak ryba w wodzie. W zaciszu domu wokalistki Magda Femme wraca pamięcią do początków, kiedy to córka przyszła na świat. Nie ukrywa, że wówczas wycofała się z życia publicznego, by skupić na budowaniu rodziny. Czy po latach czegoś żałuje?

Fragment jest zapowiedzią najnowszego odcinka cyklu "W duszy mi gra". Tym razem przygotowaliśmy wyjątkową rozmowę wideo, która już niebawem w środę 27 września ukaże się w serwisie cozatydzien.tvn.pl.

Magda Femme o macierzyństwie

Jaką mamą jest Magda Femme? Wokalistka w rozmowie z Dominiką Kowalewską żartuje, że to córka powinna odpowiedzieć na to pytanie.

- Jestem bardzo nadwrażliwą mamą. I jestem taką mamą, ponieważ urodziłam dziecko, mając 37 lat, byłam już dojrzałą osobą, która wiedziała, że chce nią zostać. I to jest fajne, to było fajne, ponieważ mnie nie było żal żadnej chwili spędzonej ze swoim dzieckiem i rezygnowałam ze wszystkiego, co było możliwe — mówi.

Gdy na świecie pojawiła się Nel, Magda Femme podjęła decyzję o wycofaniu się z działalności muzycznej. Miała poczucie, że gdyby wciąż skupiała się na pracy, straciłaby najważniejsze chwile z życia córki.

Zrobiłam ogromną przerwę w ogóle w życiu zawodowym, ponieważ odczuwałam wtedy [...[, że jeśli gdzieś pojadę, coś będę robiła, to będę traciła chwilę z moim dzieckiem. Poświęciłam się absolutnie, 24 godziny na dobę chciałam być ze swoją córką 
- mówi.

Zdaniem wokalistki, nie każda kobieta nadaje się do roli matki, ale również nie każda musi o tym marzyć. Magda Femme chciała nią zostać, toteż poświęcenie kariery na rzecz ukochanego dziecka nie było dla niej żadnym problemem.

Uważam, że nie każda kobieta nadaje się do tej roli, nie każda kobieta musi być mamą, ale ja czułam i czuję dalej, że to jest moja życiowa rola. Po prostu to jest najpiękniejsza rzecz, która mi się w życiu przytrafiła i jestem dumna z tego, że mogę być mamą mojej córki. I to się nigdy nie zmieni, to jest naprawdę fantastyczna rzecz
- dodaje.

Magda Femme nie ukrywa, że macierzyństwo kompletnie odmieniło jej życie. Nie tylko dlatego, że zrezygnowała z pracy. Bycie mamą stało się jednym z rozdziałów, które nadały je życiu zupełnie nowej wartości.

- To mnie też bardzo zmieniło, to mi też dało takie poczucie ogromnej wartości. Czasami sobie myślałam, ale mi tam coś się w życiu nie udało [...] i mówię: ale jak, halo Magda, przecież ty jesteś mamą najcudowniejszej istoty na świecie, to ci się tak super udało. I to od razu sprawia, że jestem szczęśliwsza, że nie myślę o jakichś tam innych pobocznych rzeczach, bo to jest dla mnie najważniejsze — podsumowuje.

Czy Magda Femme chciałaby, aby córka poszła jej śladami?

Córka Magdy Femme ma na koncie debiut muzyczny. Czy wokalistka chciałaby, aby Nel poszła utartą przez nią ścieżką? Okazuje się, że ostatnie próby postawienia pierwszych kroków w branży nastolatka okupiła niezbyt przyjemnymi doświadczeniami.

- Trochę tak, trochę nie. Zresztą moja córka trochę zaczęła śpiewać, kilka lat temu, ale zmierzyła się z takim szkolnym hejtem, dosyć poważnym, ona jest bardzo wrażliwa i trochę jej to wszystko siadło. Dlatego nie wiem, jak będzie później — wyjawia Magda Femme i dodaje:

Słyszę, jak śpiewa, bardzo fajnie, rozwija się sama z siebie [...] Na moje ucho, na moje pojęcie o śpiewaniu, ona by była absolutnie gotowa na to, żeby stanąć na scenie i zaśpiewać. Natomiast to musi być jej wybór, jej chęć. Na razie ma inne plany. Chce się rozwijać, chce studiować niedługo.

Córka Magdy Femme ma jeszcze trzy lata na to, by podjąć decyzję o dalszym naukowym losie. Na razie ma w planach studiowanie, jednak nigdy nie wiadomo, czy ostatecznie nie pójdzie zupełnie inną drogą. Wokalistka nie ukrywa, że Nel ma na wyciągnięcie ręki warunki do tego, by zacząć śpiewać. Jeśli będzie chciała po to sięgnąć, jest otwarta na to, by jej pomóc.

Ale kto wie, ona jest w takiej sytuacji bardzo komfortowej: ma w domu producenta, wokalistkę, mnóstwo cioć i wujków, którzy zajmują się muzyką, którzy bardzo chętnie coś napiszą, wyprodukują, nagrają teledyski. Ona wie o tym, że w każdej chwili może to zrobić. To nie jest tak, że ona straciła życiową szansę [...]. Ale jest rozsądną dziewczynką i wydaje mi się, że ona sobie w swojej głowie poukłada tak, jak chce. A ja nie będę jej do tego zmuszać, bo najważniejszą rzeczą w życiu jest swoboda. Dzieci nie są od realizacji marzeń rodziców, tylko rodzice są od tego, żeby pomóc zrealizować marzenia dzieci i ich plany. Więc przyjmę wszystko to, czego ona będzie chciała w życiu
- mówi.

A czy dumna mama marzy o tym, by w przyszłości stanąć na scenie u boku córki?

- Jeśli ona tego będzie chciała, to tak. Natomiast na pewno nie chciałabym jej zmuszać. Wiadomo, że każda mama jest dumna ze swoich dzieci bez względu na to, co robią, czym się zajmują [...]. Jeśli ona tego by zapragnęła, to oczywiście — dodaje.

Poniżej możecie posłuchać utworu, który przed laty zaśpiewała Nel Femme.

Najnowszy odcinek cyklu "W duszy mi gra" już 27 września na cozatydzien.tvn.pl.

#W DUSZY MI GRA... to cykl muzyczny serwisu cozatydzien.tvn.pl, w którym artyści opowiadają o tym, co kochają najmocniej. Zdradzają, czy muzyka łagodzi obyczaje i co tak naprawdę kryje się w zaciszu ich domów. Poznaj tajemnice wielkich hitów i szczegóły zbliżających się premier.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Katarzyna Sokołowska o świętach Bożego Narodzenia. Jej syn wierzy w św. Mikołaja? [TYLKO U NAS]

Katarzyna Sokołowska o świętach Bożego Narodzenia. Jej syn wierzy w św. Mikołaja? [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Wojciech Błach odwiedził Energylandię zimą. Aktor przyznał, że to świetna rozrywka również dla dorosłych
Materiał promocyjny

Wojciech Błach odwiedził Energylandię zimą. Aktor przyznał, że to świetna rozrywka również dla dorosłych

Sonia Bohosiewicz o popularności. Jak sławę córki odbierają rodzice?

Sonia Bohosiewicz o popularności. Jak sławę córki odbierają rodzice?

Śniadanie z amazon.pl – z uśmiechem, ale na serio. Raport o nawykach i emocjach Polaków w czasie świąt
Materiał promocyjny

Śniadanie z amazon.pl – z uśmiechem, ale na serio. Raport o nawykach i emocjach Polaków w czasie świąt

Bogna Sworowska o akceptacji wieku i siwych włosach. "Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa"

Bogna Sworowska o akceptacji wieku i siwych włosach. "Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa"

Maria Seweryn o roli w "Różyczce 2", byciu córką sławnych rodziców i relacji z dziećmi. "Z pewnego zagubienia wybrałam ten zawód" [WYWIAD]

Maria Seweryn o roli w "Różyczce 2", byciu córką sławnych rodziców i relacji z dziećmi. "Z pewnego zagubienia wybrałam ten zawód" [WYWIAD]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Martyna Kaczmarek szczerze na temat kryzysu w związku. Nie mieszka już z mężem. "Jestem w dołku" [TYLKO U NAS]

Martyna Kaczmarek szczerze na temat kryzysu w związku. Nie mieszka już z mężem. "Jestem w dołku" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o problemach zdrowotnych. "Tylko najbliżsi wiedzą..." [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o problemach zdrowotnych. "Tylko najbliżsi wiedzą..." [TYLKO U NAS]

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Wyjawił nam, co sądzi o wygranej [TYLKO U NAS]

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Wyjawił nam, co sądzi o wygranej [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o zmianach w życiu. "Zdarza mi się zaszaleć" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o zmianach w życiu. "Zdarza mi się zaszaleć" [TYLKO U NAS]

Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o pierwszych kłótniach i przeprowadzce. Gdzie zamieszkali?

Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o pierwszych kłótniach i przeprowadzce. Gdzie zamieszkali?

Marcin ze "ŚOPW" o drugiej szansie i słynnej majówce. Wyjawił, co się wydarzyło

Marcin ze "ŚOPW" o drugiej szansie i słynnej majówce. Wyjawił, co się wydarzyło

Kortez o przerwie w muzyce i trudnych doświadczeniach osobistych. "Nie chciałem cierpieć"

Kortez o przerwie w muzyce i trudnych doświadczeniach osobistych. "Nie chciałem cierpieć"

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Bosacka w szczerej rozmowie o życiu bez męża. "Już z tego dołka wychodzę"

Katarzyna Bosacka w szczerej rozmowie o życiu bez męża. "Już z tego dołka wychodzę"

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Marianna Gierszewska kończy karierę. Nam mówi o przełomowym momencie. "Mówiłam do mamy, żeby mnie zabiła"

Marianna Gierszewska kończy karierę. Nam mówi o przełomowym momencie. "Mówiłam do mamy, żeby mnie zabiła"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała"

Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała"

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Dowódcy "Naszych w mundurach" zdradzają tajemnice drugiego sezonu. Czego się możemy spodziewać? [TYLKO U NAS]

Dowódcy "Naszych w mundurach" zdradzają tajemnice drugiego sezonu. Czego się możemy spodziewać? [TYLKO U NAS]

Margaret wydała nowy singiel. Jej najnowsza płyta  dzieli się na "siniakową" i "cekinową". Co to znaczy?

Margaret wydała nowy singiel. Jej najnowsza płyta dzieli się na "siniakową" i "cekinową". Co to znaczy?

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem. Przyznała, że cierpi od kilku lat

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem. Przyznała, że cierpi od kilku lat

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem. "Często się mnie czepia"

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem. "Często się mnie czepia"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Trzeci sezon serialu "Skazana". Kiedy premiera w serwisie Player?

Trzeci sezon serialu "Skazana". Kiedy premiera w serwisie Player?

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

Julia Kamińska o przekraczaniu granic w singlu "Granica". "Miałam wrażenie, że na plecach mam karabin"

Julia Kamińska o przekraczaniu granic w singlu "Granica". "Miałam wrażenie, że na plecach mam karabin"

Kinga Jasik ze "Skazanej" o intymnych scenach. "Czułam stres, że to Adam Woronowicz" [TYLKO U NAS]

Kinga Jasik ze "Skazanej" o intymnych scenach. "Czułam stres, że to Adam Woronowicz" [TYLKO U NAS]