Córka Klaudii Halejcio nie pójdzie do przedszkola. Aktorka zdradziła powód. "To jest dramat"

Córka Klaudii Halejcio nie pójdzie do przedszkola
Córka Klaudii Halejcio nie pójdzie do przedszkola
Źródło: MWMEDIA
Klaudia Halejcio od kilku lat jest w związku Oskarem Wojciechowskim. Para w 2021 roku doczekała się córki Nel. Aktorka chciałaby, aby dziewczyna w przyszłym roku poszła do prywatnego przedszkola. Okazało się, że nie jest to takie proste. Gwiazda nie kryła zdziwienia. Co się stało?

Klaudia Halejcio zapracowała na swój sukces w show-biznesie. Na Instagramie obserwuje ją ponad 800 tys. kont. Gwiazda zamieszcza w sieci zabawne filmiki i angażuje do nich nie tylko swojego partnera i córeczkę, ale również mamę. Fani bardzo polubili familię aktorki.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Klaudia Halejcio o ślubnych planach
Klaudia Halejcio o ślubnych planach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Córka Klaudii Halejcio nie pójdzie do przedszkola

Córka Klaudii Halejcio rośnie jak na drożdżach. Urocza blondwłosa dziewczynka w czerwcu skończyła dwa latka. Artystka wyznała wtedy na Instagramie, że nie może doczekać się przyszłości swojej pociechy. "Ostatnie dwa lata były dla nas niesamowite, pełne wzruszeń, niespodzianek i niezapomnianych chwil" - dodała.

Klaudia Halejcio uznała, że pora pomyśleć o edukacji dziecka. Pierwszym etapem miało być przedszkole i to prywatne, ale okazało się, że zapisanie pociechy do placówki nie jest takie łatwe, jak się jej wcześniej wydawało. Gwiazda zdradziła w rozmowie z Pomponikiem, że próbowała zapisać Nel do przedszkola, by dziewczynka mogła w przyszłym roku spotkać się z rówieśnikami.

"Próbowałam, ale nie dostałyśmy się, i to do prywatnego. Pytałam o rekrutację na przyszły rok i wszystkie przedszkola, które są wokół nas, skończyły tę rekrutację" - wyznała.

Klaudia Halejcio przyznała też, że nie była świadoma, że właśnie tak wygląda rzeczywistość.

"Jestem zawsze lekko nieogarnięta, w takim sensie, że życie płynie inaczej, a mi się wydaje, że 'jak to może nie być miejsc?' To jest serio dramat" - uznała.

Klaudia Halejcio o życiu po urodzeniu dziecka

Klaudia Halejcio łączy obowiązki matki z życiem aktorki i influencerki. Niedawno w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o wyzwaniach, z jakimi mierzy się, odkąd powitała na świecie córkę.

- To jest bardzo trudna praca. Zdałam sobie sprawę, że macierzyństwo to jest sztuka multitaskingu, musisz być super mamą, musisz spełniać się zawodowo, wstawiasz pranie, jednocześnie śpiewasz dziecku piosenki i nagle się okazało, że ja tę cechę mam, czy zostałam zmuszona do tego, bo nie masz wyboru, musisz to wszystko pogodzić, bo ten cały dom po prostu nie funkcjonuje - stwierdziła w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl.

Gwiazda przyznała, że przewartościowała swoje życie. Teraz patrzy na świat z perspektywy matki. Dodała, że rozstania z małą Nel są dla niej coraz trudniejsze, bo dziewczynka jest już świadoma tego, że jej mama często wychodzi z domu z powodu różnych zawodowych zobowiązań.

- Zrezygnowałam z części pracy, żeby być z nią, mogłam sobie na to pozwolić. Wybieram te, które pozwalają mi spędzić z nią czas [...] Im ona jest starsza, tym mi jest ciężej, bo widzę, jak ona jest świadoma, że ja wychodzę, widzę, że jest stęskniona. Małe dziecko nie ma takiego odbioru, a ona jest już na tym etapie, więc to mnie jeszcze bardziej chwyta za serce - wyznała Klaudia Halejcio.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości