Córka Adama Małysza przeszła metamorfozę. Tak wygląda Karolina Małysz-Czyż

Córka Adama Małysza przeszła metamorfozę. Tak wygląda Karolina Małysz-Czyż
Córka Adama Małysza przeszła metamorfozę. Tak wygląda Karolina Małysz-Czyż
Źródło: MWMEDIA
Izabela i Adam Małyszowie doczekali się jednego dziecka. Córka Karolina niedługo skończy 26 lat, jest dumną mężatką, która realizuje się zawodowo. Niedawno kobieta przeszła sporą metamorfozę! Zrezygnowała z ciemnego brązu i postawiła na ostre cięcie. Jak teraz wygląda?

Adam Małysz jest jednym z najpopularniejszych sportowców w Polsce. Przez lata sięgał po najważniejsze trofea w skokach narciarskich, przyczyniając się do spopularyzowania dyscypliny. Dzięki jego osiągnięciom za uprawianie tego sportu zabrali się ci, których teraz możemy oglądać na skoczniach. Prywatnie Adam Małysz od lat jest mężem Izabeli Małysz, z którą doczekał się córki Karoliny, która w 2021 roku stanęła na ślubnym kobiercu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. Ma też braci
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Córka Adama Małysza przeszła metmorfozę

W pewnym momencie nie tylko o Adamie Małyszu zrobiło się głośno. Z cienia utytułowanego męża wyszła jego żona Izabela, która wzięła udział w tanecznym show, zwracając na siebie uwagę mediów. We wrześniu tego samego roku córka Małyszów stanęła na ślubnym kobiercu. Rodzice nie kryli dumy i chętnie publikowali zdjęcia wprost z sali weselnej.

"Wszyscy już dodali, a ja oficjalnie pochwalę się dopiero dziś. Chciałem przeżyć ten weekend na spokojnie i radośnie ! To były dwa przepiękne dni" - pisał wówczas szczęśliwy Adam Małysz.

Od tego czasu minęły jednak dwa lata i w życiu małżonków sporo się zmieniło. Karolina Małysz-Czyż i jej mąż Kamil Czyż są aktywni w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których dzielą się relacjami z podróży. Warto dodać, że córka Adama Małysza jest absolwentką Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła między innymi zarządzanie w mediach społecznościowych, co wykorzystuje w codziennej pracy.

W ostatnim czasie kobieta przeszła sporą metamorfozę! Zniknęły ciemne, dłuższe włosy, a na ich miejscu pojawił się blond. Karolina Małysz-Czyż opublikowała zdjęcie, które wykonano w zamku w Mosznej, który jest prawdziwą perłą architektoniczną. Jednak całą uwagę przykuł bynajmniej nie monumentalny budek, ale nowa fryzura kobiety.

Choć Karolina Małysz-Czyż od pewnego czasu powoli rezygnowała z ciemnych barw, to tak jasnej fryzury jeszcze nie było. Ta przypadła do gustu internautom, którzy nie szczędzili komplementów.

"Pięknie w blondzie";

"Super cięcie i kolor, zupełnie nowa, piękna twarz, genialny fryzjer i stylista, pozdrawiam...";

"Piękna" - można przeczytać w komentarzach.

Zgadzacie się?

Karolina Małysz-Czyż wystartowała z projektem podróżniczym. Pracuje z mężem

Jakiś czas temu Karolina Małysz-Czyż wraz z mężem poinformowali, że rozpoczynają nowy projekt. Ten trwa od 2022 roku i jest to instagramowy profil, za pośrednictwem którego opowiadają o podróżach i dzielą się radami oraz poleceniami.

"Cześć! Tu Karolina i Kamil. Chcielibyśmy Was zaprosić do pozostania z nami na dłużej! Ten profil będzie w całości poświęcony naszym podróżom. Pokażemy Wam piękne miejsca, przekażemy trochę ciekawostek i informacji praktycznych. Obecnie przebywamy z przyjaciółmi w Austrii. Zatrzymaliśmy się w Nassfeld — ośrodku narciarskim położonym w słonecznej Karyntii. Po pierwszym dniu jazdy możemy śmiało stwierdzić, że jest to ośrodek godny polecenia" - napisali w pierwszym poście na profilu.

Na profilu możemy obejrzeć piękna zdjęcia i filmy wprost z malowniczych austriackich gór, plaż południowych Włoch czy wieżowców Abu Dhabi. Mąż Karoliny Małysz-Czyż jest fotografem, a swoją pasją chętnie wykorzystuje w pracy nad podróżniczym projektem. Robi wrażenie!

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości