Córka Lary Gessler świętuje drugie urodziny. Babcia wyprawiała jej imprezę w swojej rezydencji

Magda Gessler urządziła 2. urodziny wnuczki Neny
Magda Gessler urządziła 2. urodziny wnuczki Neny
Źródło: MWMEDIA
Córka Lary Gessler i Piotr Szeląga skończyła dwa latka. Z tej okazji bliscy wyprawili dziewczynce urodziny w domu jej babci Magdy Gessler. Na imprezie był obecny również Tadeusz Müller. Mała Nena mogła liczyć na liczne atrakcje. Zobaczcie, co dostała w prezencie.

Nena Gessler-Szeląg to pierwsze dziecko Lary Gessler i jej męża Piotra Szeląga. Miesiąc temu do rodziny dołączył również chłopczyk o imieniu Bernard. Bliscy dwulatki spotkali się w domu Magdy Gessler, który znajduje się w podwarszawskich Łomiankach. W wyjątkowy sposób uczcili jej urodziny.

Tajemnice produkcji #2. Kulisy programu "Masterchef"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Tak wyglądały drugie urodziny córki Lary Gessler

Urodziny Neny relacjonowane były na Instagramie przez jej bliskich. W domu Magdy Gessler pojawił się też jej wujek Tadeusz Müller, który zabawiał siostrzenicę, ucząc ją jeździć na rowerku, który dostała w prezencie. Opiekował się również młodszym dzieckiem siostry.

Magda Gessler także nie mogła nacieszyć się wnuczką i bawiła się z nią w otoczeniu baniek mydlanych. Nena ucieszyła się z bukietu balonów oraz psot pieska babci.

"Nena!!! Drugie urodziny … działo się w całym domu. Jest wspaniale, kiedy się spotykamy wszyscy. Od małego mojego wnuczka Benia … wszystkie psy... wszystkie dzieci i dziadka i pradziadka też nie zabrakło … niezły wesoły kocioł" - opisała Magda Gessler.

Magda Gessler wyprawiła urodziny wnuczce
Magda Gessler wyprawiła urodziny wnuczce
Źródło: Instagram @magdagessler_official
2. urodziny Neny Gessler
2. urodziny Neny Gessler
Źródło: Instagram @lara_gessler/@magdagessler_official

Lara Gessler o wsparciu mamy. Piękne słowa o miłości

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Larze Gessler zależało na tym, aby jej mama dała jej dużo przestrzeni w wychowywaniu dzieci. Magda Gessler opowiadała w wywiadach, że uwielbia swoją wnuczkę, ale nie może się nią wystarczająco nacieszyć.

"Moja córka mi nie daje miłować mojej wnuczki, bo ją zagarnęła. Jak mam przyzwolenie, to wtedy wchodzę, ale to się zdarza bardzo rzadko [...] Ona uważa, że powinna wychowywać dziecko na swój sposób, bez mojego wpływu, który jest anarchistyczny i nieuporządkowany" - wyznała w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Jednak Lara Gessler docenia obecność mamy, która bardzo ją inspiruje.

Dziekuję Ci, że odczarowujesz ten świat, że pokazałaś mi, że wcale nie trzeba się godzić na to, co zastane i do czego wszyscy inni są przyzwyczajeni. Kocham Cię za Twoje dziecięce serce i wiarę w ludzi. Twoim powołaniem jest dodawanie innym otuchy i wpuszczanie światła i koloru do ich życia. To jest piękne, a ja cieszę się, że mogę na Ciebie patrzeć
- napisała Lara Gessler na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości