Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Katarzyna Golec, Paweł Golec

Maja Golec to najstarsza córka Pawła Golca, która jest już dorosła. 20-latka odziedziczyła po sławnym tacie muzyczny talent i chętnie chwali się tym w sieci. Wiedzieliście, że nagrała już dwie solowe piosenki?

Paweł Golec od lat tworzy razem z bratem bliźniakiem Łukaszem Golcem jeden z najpopularniejszych zespołów w Polsce. Muzyk ma jednak nie tylko udane życie zawodowe, ale także prywatne. Jest szczęśliwym mężem Katarzyny Golec, z którą doczekał się dwóch córek: Mai i Ani. Para od czasu do czasu pokazuje swoje pociechy w sieci, a teraz okazuje się, że starsza z sióstr chce iść w ślady słynnego taty.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu
Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu Martyna Wojciechowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swojej dorastającej córce. Okazuje się, że Marysia nie chce iść w ślady ani mamy, ani taty i ma całkiem inny pomysł na przyszłą karierę. Podróżniczka zaznaczyła, że dziewczynka nie zamierza też wchodzić w świat show-biznesu i chociaż otrzymuje dla niej propozycje do sesji zdjęciowych, wszystkie odrzuca.

20-letnia córka Pawła Golca chce iść w jego ślady

Paweł Golec po raz pierwszy zabrał pierworodną córkę na galę rozdania Fryderyków w 2018 roku. Wówczas chętnie pozował z dziewczyną na ściance, czego do tej pory nie robił. Wzbudziło to spore emocje. Maja Golec urodziła się w 2003 roku i obecnie ma już 20 lat. Okazuje się, że chciałaby wejść do świata muzyki.

Maja Golec bez wątpienia odziedziczyła po tacie prawdziwy talent wokalny. Dziewczyna chętnie śpiewa covery znanych hitów i dzieli się nimi w sieci. Ma nawet własny kanał na YouTube. To jednak nie wszystko. Najstarsza z córek Pawła Golca wydała już nawet dwa własne utwory: "Ty wiesz" oraz "Na szczyt".

20-latka jest także bardzo aktywna na Instagramie oraz TikToku. To właśnie tam daje znać, co u niej słychać Maja Golec nie tylko publikuje wykonywane przez siebie utwory, ale także dodaje zdjęcia z przyjaciółmi oraz kadry z podróży.

Paweł i Katarzyna Golcowie doczekali się dwóch córek

Paweł i Łukasz Golcowie są zdecydowanie jednym z najpopularniejszych rodzeństw w Polsce, a mimo to bardzo mało wiemy o ich życiu rodzinnym. Wszystko dlatego, że słynni bracia bardzo chronią swoją prywatność jednak czasem oni lub ich żony robią małe wyjątki i udzielają wywiadów. Jakiś czas temu w cyklu Aleksandry Głowińskiej #COZAKOBIETA! porozmawiała z nami Katarzyna Golec, czyli ukochana Pawła Golca, która z wykształcenia jest aktorką. Żona słynnego muzyka opowiedziała o swoich pociechach.

Między córkami pary jest duża różnica wieku: starsza Maja ma 20 lat, a młodsza Ania jest 10 lat młodsza. Mimo to dziewczynki świetnie się dogadują.

- Bardzo się kochają! Przy tak dużej różnicy wieku było wiadome, że nie będą się razem bawić lalkami i siedzieć w piaskownicy. Stało się tak przez wspólne wyjścia, wyjazdy, spacery. Bardzo dużo gotujemy. Obie moje córki lubią to robić. Codzienne, proste czynności wykonywane razem, rozmowa… To zacieśnia więzi. Zawsze im powtarzam, że to, co jest między nimi, jest bardzo ważne, że nie mogą się kłócić i powinny wspierać i szanować. Inaczej się nie da. Często rozmawiamy, wspólnie podejmujemy decyzje, nawet takie drobne, dokąd pójdziemy na kolację, jak spędzimy weekend. Chcę, żeby mogły proponować i wybierać. Lubię słuchać i patrzeć, jak razem o czymś dyskutują - opowiadała Katarzyna Golec.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości