"Darek stolarz" przeszedł zdumiewającą metamorfozę. Dorota Szelągowska pokazała, jak teraz wygląda

Dariusz Wardziak i Dorota Szelągowska
Dariusz Wardziak i Dorota Szelągowska
Źródło: MWMEDIA
Dorota Szelągowska pokazała, jak zmienił się jej kolega z programu — słynny "Darek stolarz". Dariusz Wardziak przeszedł zaskakującą metamorfozę: nie tylko dużo schudł, ale także... zapuścił wąsy! Wiele osób mogłoby go nie rozpoznać.

Dorota Szelągowska to jedna z największych gwiazd stacji TVN, która niedługo zadebiutuje jako jurorka show "MasterChef. Nastolatki". Prywatnie jest córką słynnej pisarki Katarzyny Grocholi, a sympatię widzów zyskała dzięki prowadzeniu serii programów o tematyce remontowej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

25112023_MAMTALENT_SZELAGOWSKA_NASTOLATKA
Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dorota Szelągowska pokazała metamorfozę "Darka stolarza"

Dorota Szelągowska od lat jest prowadzącą takie programy, jak między innymi "Totalne remonty Szelągowskiej" oraz "Dorota was urządzi". W obu formatach słynnej architektce pomagał "Darek stolarz", czyli Dariusz Wardziak. Mężczyzna szybko zyskał sympatię widzów dzięki optymistycznemu podejściu do życia i świata.

Sukces Dariusza Wardziaka był na tyle duży, że sympatyczny stolarz otrzymał nawet własny program pod tytułem "Darek solo". Do tej pory zostały nagrane cztery sezony show. W międzyczasie mężczyzna założył się z Dorotą Szelągowską, że będzie pracował nad swoją fizycznością. "Darek stolarz" poważnie potraktował to wyzwanie i schudł kilkadziesiąt kilogramów.

Poprawa formy to jednak niejedyna zmiana, jaką może się pochwalić. Dorota Szelągowska w ostatnim poście na Instagramie zdradziła, że Dariusz Wardziak przeszedł prawdziwą metamorfozę i... zapuścił bujnego wąsa. Celebrytka jednak nie była zachwycona jego nowym wizerunkiem.

W kwestii wąsów jestem na nie, chyba że chodzi o Herculesa Poirot. I kropka
- skwitowała Dorota Szelągowska.

Dariusz Wardziak od 15 lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim

Dariusz Wardziak zyskał popularność dzięki programom telewizyjnym, jednak sam nie czuje się gwiazdą. Mężczyzna wiedzie spokojne życie z dala od show-biznesu i bardzo chroni swoją prywatność. Mimo to aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie śledzi go 180 tysięcy osób.

"Darek stolarz" najczęściej pokazuje kulisy swojej pracy i jej efekty. Chętnie pokazuje fanom swoją stolarnię i meble, które w niej powstają. Od czasu do czasu Dariusz Wardziak uchyli rąbka tajemnicy na temat tego, jak wygląda jego życie rodzinne. Mężczyzna pół roku temu z okazji 15. rocznicy ślubu pochwalił się zdjęciem z ukochaną żoną Katarzyną.

"Moi kochani czasami serce zabije szybciej, oddech stanie się płytszy, oczy zaiskrzą blaskiem, a w wyniku tych problemów oddechowo — kardiologicznych zmienia się nasz świat. Mój świat stworzony i pielęgnowany trwa już 15 lat, a takaaa rocznica ślubu. I jak każdy facet umieszczam tę informację na swoim koncie, by móc sprawdzić datę w następnym roku. A tak serio żono dziękuję" - napisał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości